Juniorka zvítězila v Uničově 2:0 - Z webu Zbrojovky našeho příštího soupeře

Ve 14. kole (15. hraném) Moravskoslezské fotbalové ligy zvítězila juniorka Zbrojovky v Uničově 2:0. V tabulce zůstává na páté příčce.

O své výhře rozhodli zbrojováci už v prvním poločase, když nejprve skóroval po Huškově přihrávce Vávra a poté využil chybné rozehrávky domácího brankáře Přerovský. „Především první poločas byl z naší strany velice dobrý. Z pozorné obrany jsme vyráželi do rychlých protiútoků a kromě dvou gólů jsme ještě měli několik dalších nadějných brejkových situací. Po přestávce už to z naší strany nebylo tak skvělé, Uničov si vytvořil nějaké šance. Ale nulu jsme nakonec ubránili, přispěl k tomu několika zákroky i gólman Bureš,“ zhodnotil utkání trenér Petr Maléř.

14. kolo (15. hrané), 6. listopadu 2011
SK Uničov - FC Zbrojovka Brno B 0:2 (0:2)
Branky: 26. Vávra, 32. Přerovský.
ŽK: Koutek, Toman - Farmačka. Rozhodčí: Šumšal - Pochylý, Plesar. Diváků: 215.
Uničov: Uvízl - Koutek (37. Juřátek), Vejvoda, Sostřonek, Fiala (70. Novosad) - Krč, Toman (46. Heinz), Kyselý, Švajda - Řehák, Hrubý. Trenér: Miloslav Machálek.
Zbrojovka B: Bureš - P. Buchta, Pernica, Simerský, Kršák - Přerovský, Huška (80. Sus), Farmačka, Michna (37. Janoščin) - Hromek (75. Varaďa) - Vávra. Trenér: Petr Maléř.

Podzimní část uzavře zbrojovácká juniorka 13. listopadu brněnským derby s SK Líšeň. Atraktivní duel předehrávaného 16. kola se hraje od 10:15 na Městském fotbalovém stadionu v Srbské ulici.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 06.11.2011 v 23:13