MSK Břeclav (náš příští soupeř) - Rosice 2 : 0 (0 : 0)

S cílem prodloužit vítěznou sérii vstoupili do utkání s Rosicemi fotbalisté MSK Břeclav. Nečekal je ale snadný soupeř. Rosice, i když jsou nováčkem MSFL, mají v kádru zkušené fotbalisty a rozhodně také mají jako tým svoji kvalitu.

Do začátku utkání vstoupili hosté s jasnou taktikou. V devíti lidech bránili a spoléhali na rychlé brejky. Ty měl zakončovat především střelec Malata, Prokopa v brance MSK ale v první půli ohrozil jen jednou. První šanci MSK spálil Ivančic, jeho střela minula branku Lengála jen o centimetry. Největší šanci první půle spálil Košulič, který po akci Vlčka se Simandlem vysoko přestřelil branku Rosic.
Do druhého poločasu nastoupili domácí fotbalisté velmi aktivně. A výsledek se dostavil už po pěti minutách. Na rohový kop vyskočil nejvýše Vlček a domácí v 51. minutě vedli 1 : 0. Dále pak kontrolovali průběh utkání a míč Rosicím příliš nepůjčovali. Svoji převahu vyjádřila Břeclav v 89. minutě, kdy střídající Sasín znovu hlavou zvýšil na 2 : 0 a dal tím výsledku konečnou podobu. Z hlediska průběhu utkání byla výhra domácího týmu zcela zasloužená a MSK se tím posunul na třetí příčku tabulky s těsnou jednobodovou ztrátou na vedoucí HFK Olomouc.