SK Líšeň 1:2 FC Hlučín - webu Hlučína

Dva góly Martina Opice znamenají další tři body do tabulky MSFL
V sobotu v 10.15min se v Líšni hrálo o další body v MSFL.

FC Hlučín potvrdil roli favorita od prvních minut jasně vévodil na hřišti. Svou převahu jsme mohli potvrdit již ve 26. minutě to po výborné akci Václava Mozola, který prošel do vápna, přihrál před bránu volnému Martinu Hanusovi a jeho střelu směřující do brány na poslední chvíli skluzem vykopl domácí Nosko. Ve 30. minutě opět Martin Hanus jen okousek přestřeluje domácí branku.

A tak přišel trest. V 38. minutě po nedůrazném odkopu se k míči dostal zkušený Richard Dostálek a angličanem posílá domácí do vedení 1:0. Vedení Líšně, ale netrvalo dlouho Martin Opic o dvě minuty později prochází kolem postraní čáry a střelou kolem bránkáře Sedmidubského vyrovnává 1:1.

Druhý poločas začal opět velkým tlakem Hlučína. Který měl logické vyústění v 57. minutě po rohu Jana Muchy dává Martin Opic hlavou na 1:2. Domácí si za druhý poločas jasnou brankouvou příležitost nevytvořili naopak o výsledku mohl definitivně rozhodnout Martin Hanus, ale toho nesmyslně praporkem zastavil asistent rozhodčího Machát, který se po zápase sportovně za tuto chybu Martinovi omluvil.

Na výsledku se již nic nezměnilo a tak si vezeme další tři body tentokráte z Líšně

Sestava: Pavlenka- Coufal Vl., Coufal R., Čelůstka, Štefek- Mucha, Kosňovský, Mozol(83´Skřehot), Ondrušík(90´Sabo)- Opic, Hanus(77´Linet)

Branky: 38´Richard Dostálek- 40´+ 57´Martin Opic

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 16.10.2011 v 09:28