FC Hlučín - náš příští soupeř - vyučoval fotbal

V sobotu rozdrtil FC Hlučín v MSFL Baník Ostrava vysoko 7:1. V úterý od 14. hodin sehrajeme přátelské utkání v Karviné
Neskutečná podívaná se odehrála v sobotu na našem hřišti. Domácí borci vyprovodili Baník Ostrava debaklem 7:1!!

Vše začalo již v osmé minutě, kdy hostující Vaněk zahrál v pokutovém uzemí rukou a kopala se penalta. Míč si na značku pokutového kopu postavil kapitán Martin Hanus a střelou pod horní tyčku vstřelil první gól zápasu 1:0.

V 31. minutě Radek Coufal přetáhl cetr až na hlavu zkušeného Martina Opice, který se v takové situaci nemýlí 2:0. jen o pět minut později neuvěřitelným způsobem zachraňuje míč na hrací ploše Vladimír Coufal. Jasně ztracený míč tak posílá do pokutového území, kde se nejlépe orientuje Martin Hanus a střelou k tyči zvyšuje na 3:0. Do poločasu se již branka nepadla. Ve 42. minutě po souboji Tomáše Kosňovského musel pro zranění odstoupit hostující Lukáš Dostál. V přestávce nám po ráně do hlavy upadl do bezvědomí, hráči to špatně vstřebávali, tak jsem je raději poslal pryč z kabiny,ať se na to nemusejí dívat. Říkal smutný kouč Milan Chalupa

Neuvěřitelnou desetiminutovku předvedli domácí od 50.munuty. To centruje Robin Štefek před bránu, kde nachází Václava Mozola a ten vstříli již čtvrtou branku domácích. O dvě minuty později oklamal všechny hráče soupeře Vladimír Coufal, který místo centru volí přihrávku pod sebe , kde nachází opět Václava Mozola, který dělovkou dáva již na 5:0. A desetiminutovku snů zakončil Martin Opic, který zvyšuje hlavou opět po centru Vladimíra Coufala 6:0.

Hosté se dočkali v 65. minutě alespoň čestného úspěchu to , když střílel Patrik Boháč domácí brankář jeho tvrdou střelu jen vyrazil a pro Václava Juřenu již nebyl problém doklepnout míč za bezmocného Pavlenku 6:1.

Domácí borci ihned přispěchali s odpovědi. To Petr Koubek po cetru Jana Muchy zastavil ukazat skóre na neuvěřitelných 7:1!!

Branky: 8´Hanus, 32´ Opic, 36´Hanus, 50´Mozol, 52´Mozol, 57´Opic, 66´ Koubek - 65´ Juřena

Sestava: Pavlenka- Coufal Vl., Coufal R, Čelůstka, Štefek (60´ Sabo)- Mucha, Mozol, Kosňovský( 57´Skřehot), Ondrušík( 62´Koubek)- Opic, Hanus

Slova trenéra Pavla Hajného: Klukům děkuji za předvedený a povedený výkon. Důležité, ale bude toto vítězství potvrdit na hřišti v Líšni

Slova trenéra Milana Chalupy: V životě jsem se na lavičce takhle nestyděl, vůbec jsem netušil, že se toho mohu dožít. Od čtvrtého gólu jsem se jenom modlil ať už je konec. Některé hráče jsem nepoznával. V týdnu po remíze na hřišti silného HKF nic nenasvědčovalo tomu, že přijde takový kolaps. V Hlučíně jsme ukázali neochotu chodit do soubojů, utkání jsme odchodili. Hráči mi toto mohou vysvětlit na mimořádném tréninku, v neděli začínáme již v osm ráno.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 11.10.2011 v 08:33