Z webu Kroměříže - HS KROMĚŘÍŽ - SK LÍŠEŇ 6:2 (2:0)8. kolo MSFL

Nové trenérské duo Baďura-Klimek přivedlo Hanáky k letošnímu premiérovému vítězství.

Úvod utkání byl z obou stran opatrný. Jako první zahrozili hosté, jejichž nebezpečnou akci zastavil výborným obranným zákrokem Šilinger. Ve 25. minutě si na Stojaníkův pas naběhl Janoštík, důrazně odstavil bránícího hráče a poslal domácí do vedení.

Na 2:0 zvýšil v závěru prvního poločasu Janča, který přeloboval vybíhajícího brankáře Sedmidubského. V úvodu druhé půle podržel domácí při Vrtěnově šanci Vogl a prakticky z protiútoku přidal po Fialově úniku třetí branku tečovanou střelou Handl. Poté v rozmezí tří minut završil střelecky disponovaný Janča dvěma slepenými brankami hattrick a dvanáct minut před koncem přidal svoji druhou branku v zápase Janoštík. Za minutu hosté snížili brankou Drábka. Po zranění Kučery dohrávali Hanáci závěr utkání v početním oslabení, čehož hosté v poslední minutě využili ke kosmetické úpravě výsledku, v podobě branky Krejčího. „Úvod utkání byl opatrný, naštěstí se nám podařilo vstřelit první branku. O přestávce jsem hráče nabádal, že když přidáme třetí gól, bude po zápase. V úvodu druhé půle nás důležitým zákrokem podržel brankář Vogl. Soupeř se vrhl do útočení a my jsme ho trestali z rychlých protiútoků, dnes nám vyšlo všechno, na co jsme sáhli. Mám radost, že se prosadili útočníci, kteří vstřelili dohromady pět branek,“ užíval si první vítězství na lavičce “A“ týmu trenér Jaroslav Baďura.

Branky: 45., 60. a 62. Janča, 25. a 78. Janoštík, 54. Handl - 79. Drábek, 90. Krejčí

ŽK: Janča, Steiner, Janoštík, Budín - Hebron, Vrtěna

Rozhodčí: Trávníček - Machálek, Klíma

Diváci: 200

SK Hanácká Slavia Kroměříž: Vogl - Stojaník, Šilinger, Klabal (16. Budín), Kovařík - Fiala, Kučera, Steiner, Handl (71. Strašák) - Janoštík (83. Zvirinský), Janča. Trenér: Jaroslav Baďura.

SK Líšeň: Sedmidubský - Široký, Malík, Hebron, Mičko - Nosko, Pecha (46. Drábek), Krejčí, Šudoma (63. Koudelka), Belej - Hlavinka (10. Vrtěna). Trenér: Zbyněk Zbořil.

Poslední aktualizace stránky: adostalkova dne 27.09.2011 v 19:01