Pohled očima soupeře -SK Líšeň – SK SULKO Zábřeh 2:3 (1:0)

V sobotu 17.9. dopoledne jsme odehráli další mistrovské utkání, tentokrát v Brně na hřišti v místí části Líšeň. Utkání začalo šancí domácí, když Šudoma vystihl malou domů a šel sám na branku, ovšem Marek Kamisch zachránil.

Domácí byli v této fázi utkání aktivnější, měli míč častěji na svých kopačkách a v 16. minutě v situaci po rohu se míč dostal zpětnou přihrávkou od Vrtěny na Hebrona a ten zajistil vedení Líšni.

Ve 34. minutě kopali domácí volný kop z výhodné pozice, naštěstí Richard Dostálek mířil těsně nad. I v dalších šancích nebyli domácí přesní a zbytek pochytal náš brankář. My jsme si toho v prvním poločase moc nevytvořili a jednobranková ztráta nás držela ve hře. Drohou část utkání jsme zahájili daleko aktivněji, útočníci napadali rozehrávající stopery, kteří neměli již tolik času na kvalitní rozehrávku. Po dvou náznacích šancí jsme se dočkali vyrovnání v 54. minutě, když Jirka Barcal vybojoval míč na Dostálovi, míč pak putoval do pokutového území a následnou střelu Lukáše Chlebka jako poslední Tomáš Pospíšil – 1:1. Z tohoto stavu jsme se ale dlouho neradovali, v 61 minutě totiž po standardní situaci opět od zadní čáry centroval Nosko, který poslal míč na hlavu Krejčího a ten z metru nezaváhal. Ovšem za minutu bylo vyrovnáno, Miloslav Kulíšek z levé strany nacentroval na hlavu Tomáše Pospíšila a ten se nemýlil. V 76. minutě unikl Lukáš Chlebek, ale jeho přihrávku Tomáš Pospíšil nezužitkoval, když trefil jen brankáře. Vstřelit nakonec vítězný gól se ale nakonec povedlo, to běžela 86. minutě, po pravé straně hřiště unikl nekrytý Martin Bajger, načechral míč na zadní tyč, kam v pravý čas nabíhal Jiří Barcal a hlavou nedal domácímu gólmanovi Sedmidubskému žádnou šanci. Výsledek jsme již taktickou hrou udrželi a odvezli si tak tři velmi cenné body.

Sestavy: SK Líšeň: Sedmidubský – Široký, Dostálek (70. Koudelka), Hebron, Mičko – Pecha – Nosko, Krejčí, Mich. Drábek (63. Belej), Šudoma (80. Hlavinka) – Vrtěna Trenér: Zbyněk Zbořil

SK SULKO Zábřeh: Kamisch – Kulíšek, Soušek, Hajčík, Hrdlovič – Rajnoha (74. Šalamoun) – Kendashki (46. Bajger), Chlebek, Šichor, Barcal – Pospíšil (89. Olejník) Trenér: Jiří Balcárek

Poslední aktualizace stránky: adostalkova dne 21.09.2011 v 22:29