Z webu našeho příštího soupeře - Břeclav

Frýdek-Místek - MSK Břeclav 2 : 0 (1 : 0)

Fotbalisty MSK Břeclav čekal v sobotu brzký odjezd, neboť dopoledne je čekal další soupeř, tentokrát třetí tým tabulky MSFL Frýdek-Místek.
Za krásného počasí před solidní diváckou kulisou začaly oba týmy aktivně. Hrál se oboustranně útočný fotbal, vyloženou brankovou příležitost si však žádný ze soupeřů v úvodní fázi utkání nevypracoval. První branka zápasu padla do sítě MSK. Jejím autorem byl ve 38. Biolek a s vedením 1 : 0 pro Frýdek se odcházelo do šaten. Gól padl po celkem zbytečné ztrátě míče a byla ho škoda, neboť výsledku první půle by svědčila vzhledem k průběhu utkání spíše remíza.
Vstup do druhého poločasu se Břeclavi nevydařil. Ve 48. minutě ve skrumáži před brankou Prokopa se nejlépe zorientoval domácí Soukup a podruhé překonal Prokopa. Domácí pak hlídali výsledek a naopak Břeclav se ze hřiště posupně vytrácela. Tři body tak zůstaly na severu Moravy a znovu se potvrdilo, že Břeclavi hra Frýdku příliš nesedí.