Z webu ONLAJNY.CZ

SK Líšeň - SK Sigma Olomouc B 0:2 (0:0)

Komentuje: David Javorský

Celková statistika: střely na bránu: 5:3, střely mimo: 6:4, rohy: 9:1. (18:49:00)

Skončilo utkání, ve kterém se z tříbodového zisku radoval záložní tým olomoucké
  Sigmy. Domácí dnes zejména v první půli nedali několik jasných brankových
  příležitostí a to je stálo body. To hosté udeřili v podstatě hned po zahájení druhé
  půle, za sedmnáct minut přidali druhou branku a bylo v podstatě vymalováno. Stejně
  jako s Frýdkem-Místkem tak domácí umřeli na neproměňování jasných gólových
  šancí. Ze stadionu v Líšni se pro dnešek loučím, přeji krásný zbytek dnešního dne
  a celého víkendu a za čtrnáct dnů při derby s brněnským b-týmem Zbrojovky se
 odtud přihlásím.

Konec zápasu.
90+1 Posledním hvizdem ukončuje hlavní arbitr toto utkání.
90 Rozhodčí Talpa nastavuje nad rámec pouze jednu minutu.
87 Olomouc naposledy vystřídala, ze hry odstupuje Petr Vavřík a na posledních pár
minut si zahraje Vít Štětina.
82 Poslední střídání týmu Líšně, končí Michal Drábek, novým hráčem na hřišti je
Martin Drábek.
81 Hosté podruhé vystřídali, odchází Martin Pospíšil, přichází Miroslav Hajčík.
79 Po centru Martina Noska střílí Miroslav Král z malého vápna nad branku.
77 Olomoucká Sigma dnes poprvé střídá, ze hřiště odešel Stefan Jerome, do hry
 nastupuje Lukáš Chlebek.
75 Dnešnímu utkání přihlíží zatím hodně zklamaných 275 diváků.
74 Tak Líšeň dnes branku snad opravdu nedá, po přihrávce se na levé straně uvolnil
 Miroslav Král, prošel s míčem do vápna a tváří v tvář gólmanovi z úhlu místo střely na
  branku míří nad.
71 Prvním napomínaným hráčem zápasu je dnes Martin Nosko.
  A druhým hráčem, který má dnes dohráno je Jaroslav Vrtěna, jehož střídá Michal
  Šudoma.
70 Domácí trenér Zbořil se snaží oživit hru dvojím střídáním, nejprve ze hřiště stahuje
Zbyňka Oprchala, místo něhož nastupuje Jakub Mičko.
63 Olomouc právě vstřelila branku!

Tak na tohle asi domácí gólman neměl, po několika přihrávkách se míč dostal do
středu pole k JAKUBU PLŠKOVI, jež vystřihl zhruba z 20-ti metrů krásnou ránu do rohu
branky, na kterou Kotoul nedosáhl.

60 Těsně před Jeromem teď Kotoul odkopává zpět do pole a opět již poněkolikáté
 dnes podržel svůj tým.
53 Jaroslavu Vrtěnovi dnes asi není souzeno dát branku, mezi obránci Sigmy v malém

vápně hlavou zamířil do ruk brankáře Blahy.

46 Olomouc právě vstřelila branku!

Hned po změně stran se hosté ujímají vedení, MILAN MACHALICKÝ z pravé strany, zrohu velkého vápna chtěl spíše střílet, nakonec z toho ale byl lob, kterým překvapivě
překonal gólmana.

46 Začal druhý poločas.
    V prvním poločase jsme viděli pěkný fotbal, hraje se nahoru, dolů, s množstvím
    šancí, hlavně na domácí straně. Věřme, že se na takový fotbal můžeme těšit i ve
    druhé půli a že uvidíme i nějaké ty branky, což by tomuto střetnutí určitě slušelo.
  První poločas skončil.
38 Dva krásné zákroky teď předvedl brankář Kotoul, nejprve vyrazil ránu Jeromeho,
 následně se míč dostal k Vavříkovi, jehož střelu kousek za rohem malého vápna opět
  bravurně zneškodnil.
28 A opět je to Jaroslav Vrtěna, který tentokrát prošel s míčem až podél postraní čáry,
přihrál před branku, kde však nikdo z domácích nebyl, po následném odkopu hostující
 obrany se míč dostal k Michalu Drábkovi, jež prověřil pozornost Blahy, který jeho
 pěknou střelu vyráží nad branku.
25 Další velká šance Líšně, Vrtěna vybojoval míč, dostal se před obránce Sigmy, šel
sám na gólmana, ten mu tváří v tvář šanci vyrazil a jeho následná dorážka skončila v
 rukách brankáře Sigmy.
13 Na druhé straně zase Nosko těsně přestřelil bránu.
12 Sám před gólmanem Kotoulem se ocitl Jerome, domácí brankář však jeho šanci
zneškodnil, když mu skočil pod nohy a vyrazil následně na aut.
7 Další šance na domácí straně, Oprchal dostal centr do vápna od Noska, místo toho,
 aby vystřelil však přihrával dalšímu hráči, kterému se dokončit akci nepodařilo a