90 Ale ještě před ním se bude střídat. Odchází dorostenec Olejník a nastupuje za něj

Po hezké kombinační akci, kdy se uvolnil Schaffartzik, přesnou přihrávkou našel
Šichora a ten poslal přesný míč na levou stranu kde stál zcela volný Jančík a ten bez
přípravy zakončil do pravého spodního rohu hostující branky.

83 Střídaji hosté. Ze hřiště odchází Tenkl a nastupuje Matoušek
81 A hned je tu další rohový kop, což potvrzuje zvýšenou útočnou aktivitu Líšně.
80 Nebzepečný rohový kop z levé strany odvracel Šalamoun jen těsně vedle pravé
 tyče. Následuje další rohový kop
78 Žlutou kartu obdržel hostující Král
73 opět nebezepčený útok hostí. Na dlouhý přesný centr si naběhl Mičko a jeho
 pěknou individální akci ukončil odkopem na rohový kop Suchánek
71 Hosté otevřeli hru a tak se útoky střídají na obou stranách. Bednár se teď vytáhl
69 Hosté budou zahrávat z levé strany rohový kop
67 Domácí měli velké štěstí. Dalekonosná střela se zastavila na břevně.
60 Velká šance domácích. po pravé straně unikl Šichor, přihrál přes celé vápno až na
 jeho levou stranu. Olejnik přiťukl na značku pokutového kopu na Schaffartzika, ale
 ten hatrrick odmítl a přestřelil.
57 Opět jako v prvním poločase uběhlo 10 minut, kdy se kromě nepřesných přihrávek
 nedělo prakticky nic.
47 Domácí hráč Hrdlovič viděl řlutou kartu za faul.
46 Další střídání hostů. Odešel Šudoma a přišel Mičko
46 Hosté v poločase připravili střídání. Ze hřiště odešel Čampa a nahradil jej Drábek
46 Začal druhý poločas.
  První poločas skončil.
41 Zábřeh právě vstřelil branku!

Zábřeh zvyšuje vedení na 3:1. Svůj premiérový start v MFSL si ještě dorostenec Olejník
lépe představit nemohl. Po levé straně se uvolnil Jančík a jeho přihrávka našla
Olejníka uprostřed šestnáctky. Ten se dobře zorientoval, uvolnil se a pohotově
vystřelil. Po 3 minutách na hřištil ve svém premiérovém startu.

38 Domácí jsou nuceni střídat. pro zdravotní problémy odstupuje Soušek a nahrazuje
 jej Olejnik.
32 Zábřeh právě vstřelil branku!

Schaffartzik je dnes při chuti. Šalamounův střílený centr na značce pokutového kopu
jen hlavou jemně přizvedl a míč zaplachtil pod břevno. Zábřeh se tak opět dostává do
vedení

26 A nebezpečná akce tentokrát z domácí strany. Kulíšek dostal kolmici do běhu ,
prodral se středem do vápna a nebezpečně vystřelil po zemi. Brankář Sedmidubský s
 námah
24 Po desetiminutovce, ve které se nic nedělo zaútočili nebezpečně hosté po pravé
straně a následnou přihrávku na střed vápna na poslední chvíli odkopl Suchánek na
 vlastní branku, avšak Bednár byl na místě a míč ukryl ve svých rukavicích.
15 Po chybě domácí obrany šel sám po levé straně Belej, ale v poslední chvíli srazil
 jeho střelu domácí obránce na rohový kop. Ten však hosté nezahráli dobře.
13 Hrdlovič načerchral po volném kopu míč do malého vápna a Soušek hlavou poslal
míč mimo branku
11 Líšeň právě vstřelila branku!

Po rohovém kopu neudržel domácí brankář míč v rukavicích a ten mu propadl za záda.
Hosté tak lehce přišli k vyrovnání

11 První rohový kop hostí
7 Další rohový kop domácích, tentokrát z levé strany
5 A domácí ve své aktivtě pokračují, budou zahrávat rohový kop z pravé strany
3 Zábřeh právě vstřelil branku!

Domácí zahájili utkání velmi aktivně a hned vúvodu se prosadil Schaffartzik a ze
šestnáctky prostřelil hostujícího brankaře

1 Utkání právě začalo.
2 Rozhodčí Ogrodnik přivádí základní jedenáctky na hřiště, na kterém zrovna probíhá
slavností poděkování p. Gejzu Hrdlovičovi, který je se zábřežským fotbalem mnohá