Z webu Denik.cz

Juniorka rozhodla o vítězství ve čtvrt hodině snů

Brno – Co tři minuty, to gól v síti soupeře. Fotbalisté Zbrojovky Brno B zažili při víkendovém zápase moravskoslezské fotbalové ligy čtvrt hodinu snů. Od 60. do 75. minuty se celkem pětkrát trefili do sítě Hulína a rozhodli tak o svém vítězství 5:1.

Autor: Tomáš Valaškovčák

Výsledek vypadá jednoznačně, ale s naší hrou v prvním poločase rozhodně nejsme spokojení. Hodně důležitá byla první branka, pak už soupeř ztratil odpor,“ uvedl obránce Jihomoravanů Martin Jílek, který se jako první prosadil v utkání hlavou po Juklově centru v 60. minutě.

Od té chvíle roztočil Jílek i se svými spoluhráči gólovou smršť. „Když jsme vedli, Hulín odpadl a nám tam začaly padat téměř všechny šance,“ vysvětloval defenzivní hráč. Kromě něj se trefili ještě Přerovský, Borák, Michna a Šamánek.

Pro rezervu prvoligového týmu bylo první jarní vítězství velice důležité. Po odstoupení Vítkovic spadl celek vedený trenérem Petrem Maléřem až k sestupovým pozicím.

I druhý brněnský klub v třetí nejvyšší soutěži byl na domácím hřišti také stoprocentně úspěšný. Líšeň si na domácím hřišti poradili se suverénně posledním Slavičínem 2:1 až trefou Vrtěny na začátku druhého poločasu. „Těší nás získané tři body. Předvedli jsme dobrý výkon, kterému chybělo jen více branek v síti soupeře,“ řekl líšeňský brankář Tomáš Sedmidubský.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 10.04.2011 v 12:51