Z webu Denik.cz

Líšeň i juniorka na venkovních hřištích čekaly na góly marněUherské Hradiště, Uničov – Stejné trápení v útoku, stejně těsná porážka 0:1. Oba brněnské týmy v Moravskoslezské fotbalové lize neuspěly.

Autor: Tomáš Svoboda
Líšeň měla v Uničově více ze hry, jenže spálila šance a v 63. minutě dostala po zaváhání gólmana Sedmidubského rozhodující branku. Juniorka Zbrojovky prohrála s béčkem Slovácka kvůli penaltě, kterou domácí Franta ve 28. minutě pohodlně proměnil.

Blíž k bodům měla na venkovním hřišti Líšeň, jenže mohla spílat nepřesnostem v zakončení. V prvním poločase hostující tým několikrát nebezpečně zahrozil, ve 29. minutě spálil největší tutovku Pecha. „Minulý týden jsme sice vyhráli, ale herně jsme se nijak neukázali. V Uničově jsme si chtěli napravit reputaci a myslím, že se nemáme za co stydět. Chybělo jediné. Góly. Něco z našich šancí jsme určitě měli proměnit, hlavně v prvním poločase,“ pojmenoval jednoznačnou příčinu porážky líšeňský Zbyněk Zbořil.

Juniorka brněnské Zbrojovky mohla na Slovácku vést už v úvodu, jenže Borák střelou jen orazítkoval břevno. Pak už na trávníku kralovali domácí. „Předvedli jsme velmi solidní výkon, jen jsme neproměňovali šance,“ prohlásil trenér B mužstva Slovácka Anton Mišovec. Jeho mužstvo nakonec bralo všechny body díky pokutovému kopu.

Rezerva brněnské Zbrojovky zůstává v MSFL na předposlední příčce, Líšni patří osmá pozice.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 04.04.2011 v 16:35