Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 06.02.2011 v 14:25:22)

FC Dosta Bystrc-Kníničky : SK Líšeň 0:2 (0:1)
branky : Nosko 2x

Hodnocení utkání kronikářem oddílu panem Oldřichem Havlíčkem

Dosta sehrála s favorizovanou Líšni vyrovnanou partii. Zanechala dobrý dojem, až na tu nulovou produktivitu. Měla nepovedený začátek, když obrana neztlumila útočnou agresivitu soupeře.Ten již v 5.minutě šel do vedení. Zkušený Nosko se prodral za obranu do malého vápna z něhož křížnou střelou k tyči potrestal – 0:1. Neštastný gól nás nerozhodil, přes několik chyb jsme drželi s Líšni krok. Na obou stranách se jedenkrát vyznamenali brakáři. Ve II.půli se scénář v 48 minutě opakoval. Střelu volného hráče z boku šestnáctky brankář Prokeš z pod břevna odvrátil k nohám neopsazeného Noska, který snadno rozvlnil naši síť – 0:2. Do konce zápasu se se soupeři snažili přelstít obrany, ty ale doninovaly. Náš Rohovský nezúročil trestný kop, z dálky neuspěli Smékal a Škarek. Líšeň koučovaná bývalým trenérem Dosty Zbyňkem Zbořilem k vítězství dokráčela s přispěním našich chyb.

Dosta – Jan Trnavský (41´Jakub Prokeš)- Lukáš Smékal, Martin Janíček, Peter Cabadaj ( test. Slovan Bratislava- 32´Lukáš Marinč), Jan Zich (test Zbrojovka),- Matěj Sedláček (51´Jakub Fous), Ladislav Jirásek,Lukáš Jiříkovský, Miroslav Záblacký- Lukáš Rohovský (73´Matěj Sedláček)- Jozef Gašparovič (test. Inter Bratislava-63´Martin Škarek)
Trenér : Mgr Roman Kotol

Pozn: Tím, kde „se prodral za obranu do malého vápna z něhož křížnou střelou k tyči potrestal“ byl Cupák, Nosko jen stál na správném místě toto křížnou střelu tečoval do branky

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 16:43