Z webu eFusal

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 14.12.2010 v 23:23:32)

Souhrn 11. kola divize E: Fantastický obrat Líšně a zasloužené vedení.

Ve šlágru kola se Líšni podařil proti rezervě Helasu fantastický obrat a věřím, že na toto utkání se bude ještě dlouho vzpomínat.

Helas Brno „B“ – SK Líšeň Brno 4:7 (3:0)

Komentář efutsalu.cz
Neuvěřitelné, fantastické, grandiózní. Jak jinak nazvat utkání o první místo tabulky, kdy hosté dokázali otočit pro ně již ztracené utkání? Domácí tým vyhrál přesvědčivě první poločas, a když v druhém poločasu zvyšoval Klimeš na 4:0, tak se zdálo být o výsledku rozhodnuto. Hosté se však nevzdali, dokázali utkání otočit a zaslouženě přezimují na prvním místě divizní tabulky.

Branky: Klimeš Milan 2, Buchta Radek, Ovčačík Jan - Grus Vojtěch 2, Pernica Přemysl, Heriban František, Šťastný Michal, Jahoda Pavel, Soukup Adam;
ŽK: Mica Tomáš- 0

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 16:42