Z webu deník.cz

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 07.11.2010 v 09:34:40)

Kroměříž vyhrála gólem z penalty

Kroměříž – Vyrovnaný duel MSFL rozhodla 84. minuta. V pokutovém území byl faulován Hromek a Grim z nařízené penalty zařídil těsně vítězství Hanáků. Líšeň nedokázala na hřišti soupeře vyhrát ani na osmý pokus.

Autor:
Libor Kopčil

HS KROMĚŘÍŽ – SK LÍŠEŇ 2:1 (0:0)
V prvním poločase měli domácí územní převahu, ale nedokázali si vytvořit žádnou vážnější šanci.

„Dostali jsme se do dvou pološancí, míč jsme však nedokázali usměrnit do branky. Hosté se nedostali k ničemu a bylo vidět, že obrany pracují dobře,“ všiml si kroměřížský kouč Jindřich Lehkoživ.

Minutu po přestávce se poprvé měnilo skore. Rohový kop odvrátili hosté za hranici pokutového území, tam se do míče opřel Hromek a jeho střela skončila po teči Šilingera v síti. Domácí se z vedení radovali jen sedm minut. Po další standardní situaci vyrovnal hostující Král. Vítěznou branku Kroměříže vstřelil šest minut před koncem z penalty Grim. Hanácká Slavia natáhla sérii bez prohry na pět utkání v řadě.

„Zápas ovlivnily standardní situace. Penalta byla podle mého názoru nařízena oprávněně. Od stavu 1:1 jsme byli lepší, takže tři body jsme si rozhodně zasloužili. Je hodně důležité, že jsme poslední domácí zápas zvládli,“ dodal Lehkoživ.

Kroměříž: Vogl – Valoušek, Šilinger, Klabal, Stojaník, Smutný (68. Matoušek), Mazouch, Grim, Hromek, Fila, Janča (75. Mašlej). Trenér: J. Lehkoživ

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 16:41