Z webu eFotbal

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 18.10.2010 v 21:08:45)

Líšeň body nerozdávala
V rámci 12. kola MSFL se Vítkovice vydaly do Brna. Soupeřem jim byla osmá Líšeň. V sestavě domácích se objevily dvě známé tváře. Nosko ve Vítkovicích hostoval před několika lety a Drábka jsme moli v modrobílém dresu vidět na jaře.

Vše podstatné v tomto zápase se odehrálo v prvním poločase. Jako první se do brankové příležitosti dostali hosté již ve 14.minutě. Po centru zprava se dostal do zakončení Lička, ale v pádu před Sedmidubským netrefil. Vzápětí našel Lička pěkným centrem hlavu Punčocháře, odchovanec Dětmarovic ale ve výborné pozici minul.
Domácí si na svou šanci počkali do 22.minuty. Po rohovém kopu z třiceti metrů napřáhl Nosko, Král míč tečí přizvedl a poslal Líšeň do vedení. Bývalý obránce Vítkovic se připomněl i o chvíli později, když v souboji znemožnil Klepkovi chytit míč, avšak jeho spoluhráči toho nevyužili. Ve 33.minutě se brňané dostali do dvoubrankového vedení. Míč dostal do strany Oprchal a z úhlu prostřelil Klepka.
Od té doby nabídl zápas jasný obrázek - útočné snažení Vítkovic a obrana Líšně. Přesto se Vítkovice dočkaly ve 41.minutě alespoň plně zaslouženého snížení, když z brakové čáry odcentroval Vlk a Hritz se hlavou trefil přesně k tyči.

Ve druhé pětačtyřicetiminutovce měly Vítkovice jasnou převahu. Do dobré šance se dostal Punčochář, ale v pokutovém území jej poslal k zemi jeden z domácích hráčů. Rozhodčí to ale opět nechali bez povšimnutí.
Ze střední vzdálenosti to pak zkoušel Lička, domácí brankář ale dokázal míč vyboxovat. Blízko vyrovnání byl Kovář, když jeho přímý kop pod břevno vytáhl Sedmidubský mimo tři tyče jen s vypětím všech sil. Kouskovaný závěr utkání pak znamenal další bodovou ztrátu Vítkovic, tentokrát po prohře 2:1.

Sestava SK Líšeň: Sedmidubský - Král, Čampa, Široký, Oprchal, Mičko, Křap, Vrtěna, Pecha, Nosko, Drábek Michal.

Sestava FC Vítkovice: Klepek - Vlk, Derych(86. Förster), Švehla, Silveira - Klímek(66. Vaclík), Vybíral, Kovář, Lička - Hritz, Punčochář(66. Lokša)

SK Líšeň - FC Vítkovice 2:1

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 16:41