Z webu JM Fotbal

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 17.10.2010 v 10:19:45)

Líšeň porazila silné Vítkovice, Břeclav otočila duel se Zbrojovkou B

Líšeň porazila v 11. kole Moravskoslezské divize Vítkovice 2:1 a v domácím prostředí zůstává neporažena. Svěřenci Zbyňka Zbořila vedli po brankách Krále z 22. minuty a Oprchala (trefil se už popáté v sezoně) z 33. minuty 2:0. Vítkovičtí dokázali už pouze snížit v 41. minutě Hritzem. V jihomoravském derby Břeclavi se Zbrojovkou B uspěli domácí. Zbrojovka sice vedla už od 2. minuty, ve 2. poločase ale MSK stav otočil na 2:1. Vítěznou branku vstřelil v 67. minutě Pavel Simandl.