Z webu JM Fotbal

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 03.10.2010 v 14:45:14)

Neproměněná penalta Líšeň mrzet nemusí, zápas s Břeclaví rozhodl v úvodu Michal Drábek 3. 10. 2010 Po porážkách ve Frýdku-Místku a Olomouci přivítala Líšeň v rámci 9. kola Moravskoslezské fotbalové ligy na domácím stadionu Břeclav. O výsledku jihomoravského derby rozhodla už 5. minuta, ve které se po přihrávce Beleje trefil domácí Michal Drábek. „Gól jsme dali z akce, na kterou jsme se v pátek připravovali. Chtěli jsme za stopery prostrkávat kolmé míče a jít na rychlost,“ uvedl pro klubový web sklisen.com trenér Zbořil. Těsně před poločasem mohl ještě navýšit vedení domácích Michal Belej, ale nařízenou penaltu neproměnil. Líšeň tak dokráčela k výhře 1:0. „V dnešním utkání jsme získali zlaté body. Nebyli jsme lepší, zápas jsme vyloženě urvali,“ přidal Zbyněk Zbořil. V domácím prostředí v letošním ročníku jeho svěřenci ještě neprohráli, v pěti zápasech získali 13 bodů.

V příštím kole se odehraje brněnské derby Zbrojovka B - Líšeň. Zbrojovka v 9. kole MSFL prohrála ve Frýdku-Místku 0:2.