Z webu Denik.cz

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 19.09.2010 v 20:48:29)

Béčko veze body. Líšeň výprask

Brno – Brněnští fotbaloví zástupci ve třetí lize vzpomínají na 7. kolo soutěže naprosto rozdílně. Rezerva Zbrojovky Brno vyválčila v neděli dopoledne na půdě Slavičína výhru 2:0. SK Líšeň se pořádně natrápila a v sobotu podlehla Frýdku-Místku 1:5.

Autor:
Marek Těšík
Juniorka o svém vítězství rozhodla hned v prvním poločase. Nejprve se po minutě hry trefil Michna. Půl hodiny po něm pojistil brněnské vedení Šamánek. Svěřenci trenéra Petra Maléře v tabulce poskočili s osmi body na dvanácté místo.

Druhý brněnský tým zažil na severu Moravy hrůzostrašný první poločas. Už v osmé minutě Líšeň prohrávala 0:1 po brance frýdeckomísteckého Prokeše. Na konci první půlhodiny hry Lipina svého soupeře sestřelila třemi góly během tří minut a do poločasu upravila na drtivých 5:0. Výsledek korigoval čestným úspěchem v polovině druhého poločasu Hebron.

Líšeň tak skousla nejhorší letošní výsledek, ale po sedmi zápasech v MSFL má na kontě dvanáct bodů.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 16:40