Z webu Deník.cz

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 01.08.2010 v 23:03:45)

V generálce na novou sezonu remizovala Líšeň se Spartou

Brno - Pro jedny povedená generálka, pro ty druhé rozhodně ne. Hráči Líšně si v posledním přípravném zápase před startem Moravskoslezské fotbalové ligy pozvali divizní Spartu Brno a po závěrečném hvizdu na ukazateli skóre svítil stav 1:1.

Autor:
Jiří Ševčík

Gólový účet otevřel na začátku utkání Vrtěna, soupeř stihl ještě do poločasu vyrovnat z pokutového kopu. „Generálka se nám moc nevydařila. V prvním poločase to ještě šlo, mohli jsme některé šance proměnit, ale v tom druhém už náš výkon za moc nestál,“ zhodnotil duel líšeňský záložník Michal Belej.

Třetiligovému týmu citelně scházel zraněný obránce Miroslav Král, po poločasovém vystřídání dalších opor jeho výkon šel dolů. „Jak na tom doopravdy jsme, to se ukáže až v prvních ostrých zápasech,“ dodal Belej.

Jeho mužstvo startuje MSFL sobotním zápasem v Opavě. Sparta novou sezonu v divizi D odstartuje brněnským derby na hřišti Bystrce.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 16:39