Z webu Kroměříže

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 07.06.2010 v 13:45:15)

SK Líšeň - SK HS Kroměříž - 2:1 (1:1)

V neděli dopoledne zajížděli Hanáci na půdu zachraňující se Líšně, kde podlehli houževnatému soupeři 2:1. Líšeň se v domácí rozlučce vítězstvím 2:1 nad Hanáckou Slavií Kroměříž definitivně zachránila v Moravskoslezské fotbalové lize.
Domácím vyšel úvod utkání. V 5´minutě po rohovém kopu skončila střela za zády golmana Vogla 1:0. O vyrovnání se postaral ve 35´minutě Huška, jehož ránu směřující do brány stečoval domácí Král.
Druhá půle opět vyšla domácímu celku. Ve 47´minutě napřáhl z 25m Bednář, ten trefil tyč, míč se dostal k Prchalovi, který vrátil míč do sítě 2:1. Domácí se po gólu strachovali o výsledek, neboť slavisté svého soupeře přitlačili, ale tížený vyrovnávací gól se jim vstřelit nepodařilo. Nejblíže k tomu měl v 61´minutě Huška, kdy volný na malém vápně promáchnul centrovaný míč.

Hanáci byli i před utkáním zachráněni v soutěži MSFL a tak trenér Lehkoživ dal příležitost i hráčům, kteří nenastupovali v soutěži tak často. Změny však odhalily nesehranost, z čehož pramenily chyby.

Líšni se povedl nástup do obou poločasů. Už v páté minutě doklepl vyražený míč do branky Hebron a domácí vedli. Ještě do přestávky srovnal s přispěním defenzivy Huška, který potrestal množství promarněných příležitostí soupeře. O výhře 2:1 rozhodl ve 48. minutě útočník Oprchal, konstatoval výhru Líšně trenér Zbořil.

Branky: 5´ Hebron, 47´ Oprchal – 35´ Huška.

Sestava: Vogl – Klimek, Šilinger, Dočkal (26´Grim), Stojaník – Fiala (46´Valášek) Hromek, Matoušek, Smutný, Dvořáček (65´Janča) – Huška

Vytvořil(a): Miroslav Kutňák

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 16:38