Z webu 1.HFK

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 30.05.2010 v 09:00:54)

1.HFK Olomouc – SK Líšeň 4:0 (2:0)

28.kolo třetí nejvyšší fotbalové ligy svedlo dnes proti sobě domácí mužstvo HFK a SK Líšně. Domácí tým se do utkání obul a už v první minutě otevřel skóre brazilec Costa, který zatočil míč z rohu přímo do branky překvapeného brankáře Sedmidubského – 1:0. Hosté byli několik minut jako opaření. Do utkání se vrátili v 11.minutě, když dlouhý míč Hebrona na zadní tyči podběhla dvojice domácích obránců. Příležitost však zahodil Šudoma, když hlavou míč poslal vedle branky. O tři minuty později sehráli domácí krásnou kombinaci. Zprava odcentroval Kopecký na Zedníčka, který sklepl míč na hranici velkého vápna Čtvrtníčkovi, který nekompromisní střelou k tyči rozvlnil síť podruhé – 2:0. Hosté mohli snížit v závěru prvního poločasu, ale to by musel lépe zakončit pronikající Belej. Jeho pokus výtečně vyrazil domácí brankář Šrom.
Druhý poločas začali domácí stejně jako ten první. V 45.minutě napřáhl Zdeněk Šturma z dvaceti metrů a střelou od vzdálenější tyče poslal domácí do třígólového náskoku - 3:0. Tečku za utkáním udělal v 83.minutě Zmeškal, když překonal brankáře Sedmidubského kličkou do strany a lehce tak skóroval - 4:0.

Branky: 1.Costa, 14.Čtvrtníček, 46.Šturma, 83.Zmeškal
Rozhodčí: Hulcký Zdeněk – Mgr. Kondler Petr, Jahoda Kamil
Delegát: Wojaczek Jan