Z webu Frýdku

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 18.04.2010 v 11:16:07)

SK LÍŠEŇ - Fotbal FRÝDEK - MÍSTEK 0 : 1

Naši muži pokračují na vítězné vlně. V souboji se zachraňujícím nováčkem soutěže z Líšně, rozhodla nakonec situace z konce prvního poločasu, kdy skóroval Cesnek.
V úvodní pětadvacetiminutovce se hra obou celků odehrávala především mezi šestnáctkama. Až poté se po akci Soukupa dostal do dobré příležitosti jeho parťák z útoku Fromelius, jeho střela ale bohužel letěla nad domácí branku. Z protiútoku zahrozili také domácí, naštěstí se včas dokázal vrátit Němec. Valcíři byli poté nadále aktivnější. Ve 36. minutě poslal Němec centr do šestnáctky soupeře, tam si jej zpracoval Cesnek a tečovaná střela skončila u vzdálenější tyče domácího brankáře - 0:1. Rozhodnuto mohlo být těsně před přestávkou, Fromelius však svou tutovku neproměnil.
Po změně stran Líšeňští trochu naše hochy zatlačili, ale do výraznější šance jsme soupeře však nepustili. Frýdečtí hrozili především po brejkových situacích. Velké šance měli střídající Hynek Prokeš, který šel na branku domácích sám, ale také Kořínek, který zase nastřelil tyčku. Hubený náskok nakonec naši chlapci udrželi, takže jarní neporazitelnost nadále trvá.
Rohové kopy: 4:4, střely na branku: 0:5, střely mimo: 4:9. ŽK: Vrtěna, Pecha - Kořínek.
Frýdek-Místek: Lužný - Švrček, Staněk, Hrdlička, J. Prokeš - Cesnek (72. Kořínek), Literák, Němec, Grussmann (90. Krása) - Soukup, Fromelius (79. H. Prokeš). Trenér: Oldřich Machala.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 16:36