Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 04.04.2010 v 20:35:56)

Bod Líšni zachránil Belej

V jarní části třetí ligy zůstávají fotbalisté Líšně stále bez porážky.

Autor:Marek Těšík
Ve 20. kole MSFL musel nováček soutěže proti juniorce Jihlavy na domácím hřišti sice zachraňovat remízu 1:1, ale ze čtyř jarních duelů Líšeň vytěžila už osm bodů. Ten poslední zajistil v sobotu brněnskému týmu ve druhém poločase vyrovnávací trefou až Michal Belej.

Jihlavské béčko v prvním dějství domácí tým několikrát zaskočilo. Aktivitou hýřil především útočník Pavel Simr, který ve třicáté minutě nastřelil břevno líšeňské branky.

Vysočina domácí celek přehrávala a také přestřílela, ale gólu se dočkala až v sedmapadesáté minutě. Po skrumáži v šestnáctce Líšně se trefil právě Simr.

Modrobílí čekali na vyrovnání necelou čtvrthodinku. Po Vrtěnově úniku se dostal k míči ve vápně fotbalový a futsalový univerzál Michal Belej, který pobídku neodmítl a srovnal na 1:1.

Nerozhodný stav vydržel až do konce utkání, takže oba sobotní soupeři zůstávají i dál sousedy v tabulce. Líšeň i Jihlavská rezerva nasbíraly v dosavadní osmnáctce zápasů shodně dvacet bodů.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 16:36