Z webu Uničova

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 29.03.2010 v 15:07:07)

Uničov nepřesvědčil a s Líšní bral pouze bod.
V dnešním nepříliš vlídném dopoledním počasí přivítal Uničov soupeře z brněnské Líšně. Hosté přijeli s jednoznačnou taktikou odvézt si jeden bod. Uničovští začali utkání vlažně, a to se přeneslo do celého zbytku utkání. Chyběl pohyb, aktivita, chuť a hlavně přesná kombinace. Do jediné šance a střely v 1. poločase se dostal Hrubý, ale ve skluzu trefil jen boční síť.

Druhý poločas se Líšeň uchýlila k ještě větší defenzivě, a tak se Uničov snažil dobývat a dobývat. Bohužel ale hráči nebylo sto se dostat k líbivé a hlavně k přesné kombinaci, a tak více hrozil z brejků soupeř. Nebezpečně zpoza vápna po jednom z brejků pálil Čampa, ale naštěstí pro domácí branku přestřelil.Uničov se nedokázal prosadit ani z většího počtu standartních situací, a tak utkání skončilo remízou 0:0.