5. Uničov 7 4 3 0 17: 5 15

TABULKA VENKU
13. Líšeň 8 1 2 5 3: 14 5

Plnou polovinu branek Uničova nastřílela útočná dvojice 9 Řehák a 7 Hrubý. Ovšem na jaře ještě neskorovali, zato se již 3x trefil Žmolík.

Uničov doma ješte neprohrál, Líšeň vyhrála venku jen jednou. Uničov má na domácím hřišti průměr téměř 2,5 vstřelné branky na utkání, Líšeň na z osmi utkání na hřištích soupeřů vstřelila branku je 3x, ve dvou utkáních, průměr 0,375 branky na utkání. Na jaře sice Uničov prohrál v Jihlavě, ale to hrál proti polovině A mužstva.

V posledním utkání (z webu Uničova):
Z Frýdku s jedním bodem.
Druhé utkání na půdě soupeře zvládl Uničov lépe výsledkově, než to minulé, naopak herně to tak slavné nebylo. První branku utkání po faulu na Žmolíka obstaral z pokutového kopu Fiala. Srovnání přišlo ještě do poločasu, když se z rohu hlavičkou prosadil Maceček. Těsně před poločasem se sám na Prepsla řítil Hrubý, ale bránu přestřelil. Poločas, ve kterém byli aktivnější domácí, tak skončil 1:1.
Do druhé půle už svěřenci trenéra Strouhala vstoupili s větší odvahou a bojovností, utkání se vyrovnalo a bojovalo se hlavně ve středu pole. Nutno podotknout, že travnatá plocha moc kombinačnímu fotbalu nepřála, a tak jsme byli spíše svědky boje než fotbalu. Do velké šance se po standartní situaci dostal domácí Staněk, ale z malého vápna trefil jen břevno Uvízlovi branky. Na druhé straně udeřilo v 69.minutě, kdy se po další brejkové situaci dokázal po přihrávce gólově Hrubého prosadit Dušan Žmolík. Uničov tlaku domácích a mnoha standartním situacím odolával do 78.minuty, kdy se po souboji se Soukupem do vlastní sítě trefil Fiala. Stav utkání už se nezměnil, a tak se Uničov s Frýdkem rozešel smírem 2:2.

UNEX Uničov: Uvízl - Sostřonek, Novosad, Vejvoda, Fiala - Kyselý (74. Hořava), Toman, Žmolík, Švajda - Řehák, Hrubý. Trenér: Zdeněk Strouhal.

Branky: 25. Maceček, 78. Vlastní - 16. pen. Fiala, 69. Žmolík.

Z výše uvedených údajů je naprosto jednoznačně patrný favorit utkání. Navíc se hraje v neděli dopoledne, na což Líšeň není navyklá. Vše tedy hovoří pro Uničov, Líšen může jen zkusit dokázat, že favorit vždy vyhrát nemusí.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 16:36