Z webu Baníku Ostrava

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 21.03.2010 v 08:48:11)

Tým U 21 prohrál na hřišti Líšně

Hráči Baníku U 21 podlehli v zápase ohrožených sestupem v MSFL na hřišti nováčka z Líšně nešťastně 0:1.

Klíčový moment přišel hned v úvodu utkání. Domácí Bednář poslal balón z trestného kopu do šestnáctky, hráči před gólmanem Dawidem Pietrzkiewiczem se nečekaně rozestoupili, a míč tak zapadl do sítě. Hosté se během zápasu v ofenzivě příliš neprosadili, ve druhé půli navíc polský gólman Baníku zmařil několik šancí Líšně po rychlých protiútocích.

„Gól přišel trochu náhodně, balón prošel nečekaně přes bránícího hráče. Na těžkém terénu se nám moc nedařilo kombinace, nevyhrávali jsme ani souboje. Spíše to byl zápas o ojedinělých akcích a standardkách,“ konstatoval trenér Baníku U 21 Jiří Chytrý.

Mladí baníkovci na soupeře recept nenašli. „Líšeň ve druhé půli bránila a hrozila brejky. My se v podstatě do zajímavých možností dostali jenom dvakrát, ale nastřelili jsme jen protihráče, takže to vyložené šance ani v podstatě nebyly,“ dodal kouč.

SK Líšeň – FC Baník Ostrava U 21 1:0 (1:0), branka: 12. Bednář. Sestava Baníku: Pietrzkiewicz – Zawada, Frydrych, Pelán, Križan – Bartl, Vašenda, Lee – Dressler (58. Lukáš), Boháč (58. Dostál), Kraut.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 16:36