Z webu Baníku

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 16.03.2010 v 13:08:28)

U 21: Dobrý výkon, ale bez bodu

Tým U 21 předvedl v Břeclavi velice slušný výkon, zaplatil ale za individuální chyby třemi góly a porážkou.

Po vyrovnaném úvodu se domácí dostali do vedení po standardní situaci, baníkovcům se však zásluhou Daniela Bartla podařilo brzy srovnat. Bohužel hned vzápětí nováček třetí ligy znovu využil chyby hostů, a do kabin šli tak domácí po trefě zkušeného Malára s těsným náskokem.

Po přestávce Baník svého soupeře zatlačil před jeho šestnáctku a přišly i vyložené příležitosti, jenže zakončení bylo slabinou hostů. Naopak v 65. minutě Bielčík ukázal, jak naložit se svou šancí. Střídající Petr Wojnar záhy snížil, ovšem do dalších tutovek už se baníkovci nedostali, i když měli územní převahu a některé situace volaly po úspěšném dotažení.

„Odehráli jsme výborný zápas z hlediska výkonu, jenže jsme se nevyvarovali tří hrubých individuálních chyb a soupeř nás za to potrestal. Jinak kluci odvedli vynikající výkon, o to víc mrzí, že jsme nedosáhli na body,“ uvedl trenér Baníku U 21 Jiří Chytrý.

Litoval zejména úvodu druhé půle. „Dvacet minut jsme soupeře válcovali, velkou šanci zahodil Boháč, dvakrát výtečně střílel Wojnar, možnost měl také Dressler. Jenže místo srovnání přišla další fatální chyba, třetí gól, a přestože jsme pak srovnali, další tutovky už nepřišly. Finální fáze akcí se nám tolik nevedla,“ doplnil.

MFK Břeclav – FC Baník Ostrava U 21 3:2 (2:1), branky: 18. Dvořák, 39. Malár, 65. Bielčík – 36. Bartl, 68. Wojnar. Sestava Baníku: Buček – Zawada, Frydrych, Coufal, Križan – Bartl, Vašenda, Lee Hyung-Sang (46. Wojnar) – Dressler, Boháč (78. Pelán), Kraut (46. Lukáš).

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 16:36