Z webu ONLAJNY

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 13.03.2010 v 16:43:11)

Je tu konec zápasu, osmdesát minut se zdálo, že je o třech bodech dnes rozhodnuto. Jenže Líšeň zavelela k senzačnímu obratu a během dvou minut úplně změnila ráz utkání. Domácí si za druhý poločas zasloužili vyrovnat, byli aktivnější, naopak Znojmo hrálo pasivně a bránilo těsný výsledek, což se nakonec nevyplatilo. Střely na bránu, celkově: 4:3, rohy celkem: 4:5. S konstatováním, že poslední tým tabulky MSFL vyhrál nad prvním Znojmem 2:1, se z Brna loučíme a přejeme pěkný zbytek víkendu. Nashledanou.

Konec zápasu.

90 Autor první branky hostů Zdeněk Látal inkasuje žlutou kartu.

82 Líšeň právě vstřelila branku!
Senzační obrat je na světě. Po rohu Bednáře se dostal k míči MIROSLAV KRÁL a ve skrumáži před bránou se nejlépe zorientoval a prostřelil Hrubého. Domácí tak rázem vedou na prvním týmem tabulky, hosté zcela odpadli a byli zřejmě spokojeni s těsným výsledkem. Leč, nevyplatilo se.

80 Líšeň právě vstřelila branku!
Z první větší šance domácích se urodilo vyrovnání. Líšeň rozebrala do puntíku svého soupeře, Vrtěna sám před bránou nezakončil, raději přihrál na dobře postaveného MICHALA BELEJE, jenž zakončil do odkryté brány a srovnal stav dnešního duelu na 1:1.

78 Domácí trenér musí potřetí střídat. Odchází zraněný Milotínský, který toho na hřišti příliš nestihl ukázat a hned se bohužel zranil. Nahrazuje jej Michal Šudoma.

70 Také Znojmo mění své složení sestavy. Odešel Krhut, jeho místo zaujme Matúš Minarech.

66 A posléze je tu druhé střídání. Zbyňka Oprchala nahrazuje Jakub Milotínský.

65 Domácí trenér Zbyněk Zbořil poprvé zasahuje do sestavy. Antonína Koláře nahrazuje Přemysl Polák.

61 Z pravé strany centroval Krhut a z malého vápna pálil Zapalač, ale jen těsně míjí branku Sedmidubského.

59 Registrujeme první žlutou kartu dnešního duelu. Inkasuje ji domácí záložník Petr Pecha.

56 Ve druhém poločase sledujeme průměrný fotbal s minimen šancí. Hosté si zatím v poklidu drží nejtěsnější možné vedení.

Začal druhý poločas.

Máme za sebou první poločas utkání MSFL, ve kterém zatím zaslouženě vedou hosté. Rohy: 0:2, střely na bránu 1:3. Zatím odehráno bez karet a střídání. Přibližně v 15:33, bude pokračovat druhá půle.

První poločas skončil.

37 A znovu dnes velmi aktivně hrající Látal. Po pěkném průniku zakončuje z velkého vápna těsně nad bránu.

31 Znojmo je při chuti a stále potvrzuje, že je v dnenším duelu favoritem. Další gól měl na hlavě aktivně hrající Látal, ale tentokrát jeho hlavička z malého vápna skončila v náručí domácí gólmana Sedmidubského.

20 Znojmo právě vstřelilo branku!
První tým tabulky hýří aktivitou, kterou korunuje první brankou. Po odražené střele se v pokutovém území nejlépe zorientoval ZDENĚK LÁTAL a přízemní střelou posílá svůj tým do vedení.

14 Hosté se dostali poprvé do velké šance. Z dvaceti metrů napřáhl Petr Zapalač a jeho střela se otřela o břevno Sedmidubského svatyně.

8 Zatím se hraje opatrný fotbal, ani jeden z týmů bránu soupeře neohrozil.

1 Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

SK Líšeň: Sedmidubský - Král, Kolář, Čampa, Oprchal, Křap, Vrtěna, Pecha, Nosko, Belej, Bednář.

1. SC Znojmo: Hrubý - Vavřík, Yonov, Mička, Látal, Kováč, Krhut, Lacko, Zapalač, Hříbek, Šilinger.

Rozhodčí: Sedláček - Pustějovský, Antoníček.

Jenže je to první jarní utkání a je těžké odhadnout, v jaké formě se oba týmy nachází. Navíc dnes v Brně panuje nevlídné počasí, fouká silný vítr a často i prší. I díky tomu, se bude hrát na vedlejší umělé trávě, jelikož klasický líšeňský trávník není na 100% připraven. I tak věřme, že budeme sledovat kvalitní kopanou. Hezkou zábavu přejí hlavní informátoři přímo ze stadionu: David Javorský a Radek Zajíček. Dobré počtení přeje píšící: Roman Zajíček.

Hezké sobotní odpoledne, vítejte u sledování přenosu z MSFL, kde domácí Líšeň přivítá za malou chvíli po podzimu první tým - 1. SC Znojmo. Domácí tým okupuje předposlední příčku a po odstoupení Fulneku ze soutěže je vážným adeptem na sestup. To hosté jsou na tom přesně opačně. Chtějí postoupit a bojovat s největším konkurentem Zábřehem o první místo.

Dnešní zápas bude sehrán na náhradním hřišti, umělé trávě.

Utkání začíná v 14:30 a budeme přinášet změny stavu.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 16:36