6.3. FC ŽĎAS - SK Líšeň 4:3 (3:3)

Sestava :
Pospíchal-Heide,Kadlec(45.Sysel),Šindelka,Litochleb-Bureš,Bratršovský,Mašek,Otoupalík-Pohanka(65.Karásek),Chmelík(78.Filippi)

Góly: Mašek,Chmelík,Litochleb,Pohanka

V posledním přípravném utkání se naši hráči střetli s mužstvem bojujícím o záchranu v MSFL. Od počátku bylo k vidění hodně tvrdých soubojů, jako by šlo již o mistrovské body. Domácí si vytvořili optickou převahu, ale hosté neustále hrozili rychlými protiútoky. Skóre otevřel předskočením soupeře domácí Mašek. hosté srovnali o 5 min později po chybné rozehře Heideho a tak ve 14.min bylo skóre 1:1. vedení se naši ujali gólem Chmelíka a přesná střela Litochleba znamenala vedení již 3:1. Hosté ještě do poločasu dokázali stav srovnat na 3:3. Ve druhé půli se trefil jen domácí pohanka po akci Cmelíka a tak žďárští zaslouženě vyhráli 4:3. Doufejme, že jim forma vydrží do příštího týdne, kdy v neděli v 14.30 sehrají na umělě trávě první mistrovské utkání se Slovanem Rosice. Přiďte potpořit naše borce !!!!

Poz.: Domnívám se, že první branka Žďáru padla z krásně kopnutého přímého kopu na hranice velkého vápna z pravé strany, druhá dorážkou z malého vápna po zemi od levé tyče po průniku po pravé straně, třetí po odraženém míči od branky střelou po zemi pod padajícím Sedmidubským a čtvrtá po úniku po pravé straně a skluzu dvou hráčů na malém vápně se míč dokutálel do branky. Líšeň vstřelila první branku po průniku Beleje po levé straně a křížném centru cetru na Vrtěnu, druhý po úniku a střele Noska po pravé straně, kdy brankář stačil jen vyrazit a ve skluzu dvou hráčů Oprchal trefil do branky, třetí branku dal Bednář do prázdné branky.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 16:35