Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 01.02.2010 v 08:05:07)

FC Velké Meziříčí - 1. SC Znojmo 3:5 (0:4)

Hlavní rozhodčí: Machát
Počet diváků: 20
Střelci branek: P. Mucha, vlastní, Jaroš – Minarech 2, Zapalač, Šilinger, Podzemský.
Sestavy: R. Invald (46. Chalupa) – Kafka, Průša, P. Mucha, Ondryáš – Dufek, L. Němec, Netrda, Berka – Jaroš, Beran, střídali Novák, A. Pól.

Minařík – Hříbek, Yonov, Helebrant, Švarc – Lacko, Baláž, Zapalač – Minarech, Kováč, Šilinger, střídali Procházka, Podhemský, Krhut.

Popis utkání:
Domácí nastoupili bez pěti hráčů základní sestavy (Brychta, Hort, Krejčí, Pokorný, Z. Mucha), zatímco třetiligový favorit přijel takřka kompletní. A také to bylo znát. Úvodní oťukávání sice přineslo dvě šance domácím, ale střely Dufka a Jaroše skončily vedle a nad bránou, po úvodních dvaceti minutách už to ale bylo po hrubkách Ondryáše a P. Muchy 0:2. Na nově sestavenou obranu domácích se hrnul útok za útokem a pohybliví hosté se dostávali do šancí, které ale zahazovali. Domácím vázla souhra a finální příhra, proto se už do šancí nedostávali. Výjimkou bylo sražení Dufka ve vápně, ale píšťalka hlavního zůstala hluchá. V závěru poločasu se trefil podruhé v zápase Minarech a poločasové skóre vyhlíželo hrozivě.
Hosté vstřelili krátce po půli i pátou branku, ale pak v koncovce „odešli“. Vekomeziříčští se přeskupili, probrali a kromě zlepšené hry přidali i branky. Navíc v bráně čaroval Chalupa. Za domácí se nejprve trefil po odraženém rohu Patrik Mucha, pak si znojemští obránci po dalším rohu srazili míč do vlastní sítě sami. V další šanci domácích našel Netrda pasem Jaroše, ale ten jen vyprášil rukavice Minaříkovi, několik dalších závarů hosté vyřešili a jejich pokus z trestného kopu skončil těsně vedle Chalupovy brány. Tečku za utkáním pak udělal Jaroš, který se přece jenom své premiérové branky v novém působišti dočkal.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 16:34