Z webu JM Fotbal

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 04.01.2010 v 17:06:08)

V sobotu startuje 4. ročník BHL starších žáků

V sobotu 9. ledna v 8 hodin odstartuje v hale Veterinární a farmaceutické univerzity Brno v pořadí již 4. ročník Bomaso halové ligy starších žáků. Na šestnáct celků čeká jako již tradičně 15 utkání ve skupině a poté se tabulka rozdělí na dvě poloviny, z nichž první si zahraje play-off o 1. až 8. místo a druhá o 9. až 16. příčku. Vítěz bude znám 13. února kolem 16 hodiny.

Před rokem turnaj vyhrála Sparta Brno, která porazila ve finále Líšeň až na pokutové kopy. Třetí skončil Slovan Brno. Nejlepším střelcem byl Pavel Bajgar z Líšně. Před dvěma roky se z vítězství radovaly Bohunice.

Bomaso halová liga 2010

Účastníci: Sparta Brno, Slovan Brno, Slatina A, Slatina B, ČAFC, Kohoutovice, Zbýšov, Rousínov, Líšeň A, Líšeň B, Rajhrad, Řečkovice, Starý Lískovec, Bučovice, Tišnov, Moravská Slavia Brno

Systém turnaje: v základní skupině každý s každým (15 zápasů), dále podle umístění play-off o 1. - 8. místo a 9. - 16. místo

Hráči: startují hráči ročníku 1995 mladší na registrační průkaz

Místo: VFU Brno

Termíny: 9., 16.,23. a 30. ledna, 6. a 13. února (vždy od 8 do 16 hodin)

Hrací doba: 1 x 18 minut