MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

Zimní turnaje v Líšni

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 05.12.2009 v 21:17:34)

Muži A
I. kolo 16.1.2010
11:00 1.FC BRNO BYSTR
13:00 VYŠKOV BLANSKO
15:00 ROUSÍNOV LÍŠEŇ 17:00 ČAFC BAVORY

II. kolo 23.1.2010
11:00 1.FC BRNO ROUSÍNOV
13:00 BYSTRC BAVORY
15:00 VYŠKOV LÍŠEŇ 17:00 BLANSKO ČAFC

III. Kolo 30.1.2010
11:00 1.FC BRNO VYŠKOV
13:00 ROUSÍNOV BYSTRC
15:00 ČAFC LÍŠEŇ A 17:00 BAVORY BLANSKO

IV. kolo 6.2.2010
11:00 1.FC BRNO ČAFC
13:00 BYSTRC BLANSKO
15:00 LÍŠEŇ A BAVORY 17:00 ROUSÍNOV VYŠKOV

V. kolo 13.2.2010
11:00 1.FC BRNO BAVORY
13:00 BYSTRC VYŠKOV
15:00 BLANSKO LÍŠEŇ A 17:00 ČAFC ROUSÍNOV

VI. kolo 20.2.2010
11:00 1.FC BRNO BLANSKO
13:00 VYŠKOV ČAFC 15:00 BYSTRC LÍŠEŇ A
17:00 ROUSÍNOV BAVORY

VII. kolo 27.2.2010
11:00 ČAFC BYSTRC
13:00 ROUSÍNOV BLANSKO
15:00 1.FC BRNO LÍŠEŇ A 17:00 VYŠKOV BAVORY

Muži B a C

I. kolo 30.1.2010
9:00 RAJEČKO MEDLÁNKY
19:00 LÍŠEŇ C PODOLÍ
31.1.2010
17:00 LÍŠEŇ B OCHOZ

II. kolo 6.2.2010
9:00 PODOLÍ OCHOZ
19:00 LÍŠEŇ C RAJEČKO
7.2.2010
17:00 DRAŽOVICE MEDLÁNKY

III. kolo 13.2.2010
9:00 PODOLÍ LÍŠEŇ B
19:00 LÍŠEŇ C DRAŽOVICE
14.2.2010
17:00 OCHOZ RAJEČKO

IV. kolo 20.2.2010
9:00 DRAŽOVICE OCHOZ
19:00 LÍŠEŇ C MEDLÁNKY
21.2.2010
17:00 RAJEČKO LÍŠEŇ B

V. kolo 27.2.2010
9:00 OCHOZ MEDLÁNKY
19:00 PODOLÍ RAJEČKO
28.2.2010
17:00 LÍŠEŇ B DRAŽOVICE

VI. kolo 6.3.2010
9:00 PODOLÍ DRAŽOVICE
11:00 LÍŠEŇ C OCHOZ
13:00 MEDLÁNKY LÍŠEŇ B

VII. kolo 13.3.2010
9:00 PODOLÍ MEDLÁNKY
11:00 LÍŠEŇ C LÍŠEŇ B
14.3.2010
17:00 RAJEČKO DRAŽOVICE

Dorost B

účastníci: ŠLAPANICE B muži, SK Líšeň B, FC Sparta Brno, Moravský Krumlov, FC DOSTA Bystrc-Kníničky, Sokol Letonice muži, SK Rostex Vyškov, SK Slatina

I. kolo 31.1.2010
9:00 BYSTRC VYŠKOV
11:00 LETONICE SLATINA
13:00 ŠLAPANICE B LÍŠEŇ B 15:00 M. KRUMLOV SPARTA

II. kolo 7.2.2010
9:00 SLATINA M. KRUMLOV
11:00 VYŠKOV LETONICE
13:00 ŠLAPANICE BYSTRC 15:00 LÍŠEŇ B SPARTA

III. kolo 14.2.2010
9:00 M. KRUMLOV VYŠKOV
11:00 SLATINA SPARTA
13:00 ŠLAPANICE LETONICE 15:00 ÍŠEŇ B BYSTRC

IV. kolo 21.2.2010
9:00 BYSTRC LETONICE
11:00 VYŠKOV SPARTA
13:00 ŠLAPANICE M. KRUMLOV 15:00 LÍŠEŇ B SLATINA

V. kolo 28.2.2010
9:00 M. KRUMLOV BYSTRC
11:00 SLATINA VYŠKOV
13:00 ŠLAPANICE SPARTA 15:00 LÍŠEŇ B LETONICE

VI. kolo 7.3.2010
9:00 BYSTRC SPARTA
11:00 LETONICE M. KRUMLOV 13:00 ŠLAPANICE SLATINA
15:00 LÍŠEŇ B VYŠKOV

VII. kolo 14.3.2009
9:00 LETONICE SPARTA
11:00 BYSTRC SLATINA
13:00 ŠLAPANICE VYŠKOV 15:00 LÍŠEŇ B M. KRUMLOV

Pozn.: Líšeň A (dorost) hraje turnaj na Spartě Brno

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 16:33
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.