Z webu 1.FC Brno

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 25.11.2009 v 20:21:00)

Brňané si s Líšní připomněli, jak se střílí branky
V přípravném utkání na umělém trávníku Tréninkového centra v Brněnských Ivanovicích porazili fotbalisté 1. FC Brno třetiligovou Líšeň 4:1.

Až na několik starších hráčů, kteří dostali volno, se v utkání představila většina prvoligového kádru. V prvním poločase doplnilo sestavu několik fotbalistů z juniorky a nastoupil také teprve šestnáctiletý talent ze Srbska Uglješa Radinovič, jenž na podzim odehrál tři utkání za ligový dorost.

Od začátku utkání měli domácí územní převahu, jenže do přestávky ji vyjádřili jedinou branku, když se po centru Smutného trefil Szegedi. Po změně stran byla převaha prvoligového celku místy drtivá, částečně i vinou toho, že hráčům Líšně trochu docházely síly.

K vidění bylo několik pěkných kombinačních akcí, tu nejpohlednější zakončoval třetí brankou Šural. Po Marečkově rohu se prosadil také Jílek a Dostálkovu kolmici s jistotou využil Rabušic. Fotbalistům Líšně se podařilo v 90. minutě přece jen vstřelit alespoň čestný gól.

1. FC Brno – SK Líšeň 4:1 (1:0)
Branky Brna: 37. Szegedi, 50. Jílek, 55. Šural, 66. Rabušic.
Sestava Brna – I. poločas: Poláček – Pašek, Pernica, Sus, Čoupek – Smutný, Radinovič, Léo, Szegedi – Dalmo, Pacák. II. poločas: Doležal – Križko, Červinek, Jílek, Pejič – Michna, Dostálek, Mareček, Lira – Šural, Rabušic.