Z webu Kroměříže

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 09.11.2009 v 13:14:56)

SK HS Kroměříž - SK Líšeň 4:0 (3:0)
V posledním utkání podzimní části MSFL přijela do Kroměříže Líšeň, která se momentálně nachází na předposledním místě v tabulce. Domácím vyšel úvod zápasu a po poločase 3:0 jednoznačně přestříleli soupeře. Ve druhém dějství přidal v závěru utkání z pokutového kopu čtvrtou branku Drugovich. Brazilec sám dvě branky vstřelil a na dvou se podílel svými finálními přihrávkami.
V 10 minutě střílený centr na bránu zahrával Drugovich. Míč nikým tečovaný zapadl do sítě brankáře Sedmidubského 1:0. Drugovich v 11 minutě vyslal mezi obránce míč na Valaška, ten našel centrem nohu Janči a bylo 2:0. V 19 min. Čejka vystřelil vedle pravé tyče Voglovi brány. Po příhře Drugoviche ve 21 minutě mířil Valášek přesně mezi tyče 3:0. 38 min.Valášek unikl po pravé straně jeho centr skončil po teči na tyčy golmana Líšně. Hosté zahrávali trestný kop na hranici šestnástky. Belej ale překopl zeď i bránu slávistů. Ve druhé půli měli hosté blízko ke gólu. V 56 minutě Čejkovo sólo vychytal brankář Vogl. V 90 minutě vnikl do pokutového území střídající Handl, který byl sražen a nařízenou penaltu spřehledem proměnil Drugovich na konečných 4:0.

Branky: 10´ a 90´Drugovich, 11´ Janča, 21´ Valášek

Sestava: Vogl - Klimek, Šilinger, Kovařík, Stojaník - Valášek (75´ Škarabela), Mazouch, Drugovich, Dvořáček, Matoušek (46´ Huška, 50´ Handl) - Janča

Vytvořil(a): Miroslav Kutňák

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 16:33