Z webu Denik.cz

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 01.11.2009 v 20:20:00)

Líšeň vyválčila bod proti Uličnému
Brno - Návrat trenéra Petra Uličného do Brna se mu nepovedl. Trenér týmu 1. HFK Olomouc si ze sobotního zápasu proti Líšni odváží pouze bod.

Autor:
Tomáš Valaškovčák

Petr Uličný
Autor: DENÍK/Lubomír Stehlík
Ve třináctém kole moravskoslezské fotbalové ligy remizovala Líšeň s týmem z Holic 2:2.

Domácímu týmu se povedlo proti aktuálně osmému celku vždy odpovědět na inkasovanou branku. Ve třicáté minutě srovnával Petr Čejka.

Deset minut před koncem zápasu stanovil definitivní výsledek Přemysl Polák. Líšeň tak získala už dvanáctý bod v sezoně. Stále se ale krčí na předposledním místě před Fulnekem.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 16:33