Z webu Fulneku

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 19.10.2009 v 08:21:18)

SK Líšen - Fotbal Fulnek 0 : 1 (0 : 0)Sestava : Pospěch - Dutka, Grussmann, Burián, Vlk - Sokol, Wludyka (91.Šmíd), Hanus, Seidler 74.Šrom), Vávra - Mooc (87.Holáň)

Branka : 54.min.Vlk
ŽK : Vávra, Pospěch

V Brně se nám daří!!! Po vítězství v Brně-Bystrci jsme podruhé zvítězili na hřišti soupeře a opět v Brně, tentokrát Líšni.

V prvním poločase byla hra v poli vyrovnaná. Obě mužstva se střídala v neproměňování vyložených brankových příležitostí. V 26.min.unikl po křídle Vávra, přihrál do malého pokutového území, Mooc však na jeho přihrávku nedosáhl. Hned z protiútoku vychytal Pospěch domacího hráče, který se ocitl před ním sám. V 30.min. Hanus ideálně vysunul mezi stopéry Vávru, ten však vystřelil těsně vedle. Naopak v 36.min.v malém vápně chyboval Grussmann, domácí hráč však naštěstí těsně minul naší bránku. Do vedení jsme mohli jít v 41.min., kdy dostal přihrávku za obránce do velkého vápna Wludyka. Jeho slabou střelu k tyči však domácí brankář vytěsnil na roh. Naopak domácí v samém závěru měli velkou příležitost, ale ani nadvakrát se jim nepodařilo prostřelit Pospěcha.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním konečně skórovat, Domácí jsme zatlačili na jejich polovinu a už v 51.min.jsme mohli jít do vedení. Hanusovi však na poslední chvíli domácí hráč ukopl míč na roh. Za minutu na to domácí brankář nejprve zneškodnil střelu Vlka, následně pak Wludyky. Náš nápor pokračoval a po dalším závaru to konečně přišlo. Již hlavička Mooce měla skončit v brance, vyražený míč brankářem dokázal Vlk dopravit do branky. Po vstřelení branky jsme polevili v aktivitě a v 55.min. nás mohli domácí potrestat, když v na hranici pokutového území Dutka fauloval a nejlepší hráč domácích, útočník Jaroš, z trestného kopu chytře obstřelil zeď. Naštěstí trefil jen tyč Pospěchovy brany. Od této chvíle byli domácí v neustálem tlaku, my jsme podnikali jen rychlé protiútoky, které již nebyly tak nebezpečné. Přes územní převahu si domácí nevypracovali vyloženou brankovou příležitost. Míče většinou jen nakopávali do pokutového území a až na jednu povedenou hlavičku k levé tyči, kterou na brankové čáře Pospěch chytil, branku vážněji neohrozili.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 16:33