<b.Z webu onlajny.cz

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 10.10.2009 v 17:18:51)

**1. FC Brno B - SK Líšeň 0:0

Komentuje: Roman Zajíček Diváci: 211
Ve druhém poločase bylo lepší domácí Brno, ale dvě velké šance nedokázalo využit. Oba týmy získávají po bodíku. Utkání bylo bez karet, 6:3 na střely pro Brno, taktéž na rohy byli lepší Brněnští - 7:4. .

Konec zápasu.
88 Domácí v samotném závěru tlačí a snaží se získat pod novým trenérem tři body. Hosté jen odkopávají.
85 Utkání sleduje na městském stadionu na Srbské 211 diváků.
83 Brno naposledy střídá. Hřiště opustil Šamánek, na hrací ploše je Luboš Košulič.
81 A Sedmidubský čaruje. Z levé strany centroval Čoupek a nalezl před bránou osamoceného Buchtu, který z blízka jen trefuje rukavice hostujícího brankáře. Ten v rychlém sledu zachránil dvě jasně gólové příležitosti brněnské rezervy.
78 Opravdová tutovka druhého poločasu a Líšeň může děkovat Sedmidubskému, který lapil samostatný nájezd Čoupka. Ten se z ničeho nic ocitl za hostující obranou a pádil na bránu, ale v koncovce selhal a brankář Líšně míč vyrazil.
77 Poslední možnost střídání u mužstva Líšně. Oprchal dnes již dohrál, na hřiště jde místo něj Manfréd Konrád.
75 Druhé střídání u týmu Brna. Odchází David Cupák, jeho místo zaujme Ondřej Paděra.
74 Domácí se snaží, ale nedaří se. Líšeň pečlivě brání a nyní ubránila s pomocí brankáře i slabý pokus hlavičkujícího Urbana.
66 V dalším střeleckém pokusu se ocitl domácí Buchta, ale jeho rána mířila hodně vedle pravé tyče Sedmidubského.
62 Líšeň zahrávala trestný kop a střídající Polák prověřil pozornost Doležala, který musel jeho pokus do šibenice vytáhnou konečky prstů nad bránu.
59 Trenér Petr Malář poprvé zasahuje do sestavy. Pacák odchází, na hřišti je Róbert Szegedi.
57 Pokud první poločas byl průměrný, tak druhá půle upadla do šedi třetiligového podprůměru a prakticky nic obě mužstva divákům v těchto okamžicích nenabízí.
52 Hosté podruhé střídají. Martina Dupala nahrazuje Přemysl Polák.
50 Hosté se mohli dostat do vedení, ale Belej střelou z velkého vápna jen o metr přestřelil Doležalovu bránu.
Začal druhý poločas.

Máme za sebou první poločas, který toho příliš nenabídl. Oba týmy si připsaly po jedné šanci, ale Koláře vychytal Doležal a na druhé straně skončil pokus Urbana na břevně. Takže zatím stav 0:0.

První poločas skončil.

45 Nastavovat se bude jedna minuta nad rámec prvního poločasu.
45 V samotném závěru se urodilla největší šance zápasu. Domácí měli možnost zahrávat standardku, té se ujal Jan Urban a z přibližně dvaceti metrů orazítkoval tyč Sedmidubského svatyně.
40 Registrujeme první vynucené střídání. Hostující trenér Róbert Kafka nahrazuje zraněného Čejku Michalem Belejem.
33 O větší vzrušení na hřišti se starají nyní hosté, bez střeleckého efektu. Na druhé straně pálil Buchta do Sedmidubského rukavic.
23 Následný tlak hostů končí opět u gólmana Brna, který míč podržel a v poklidu může rozehrát.
22 Na druhé straně měla Líšeň možnost rohového kopu. A hned registrujeme první velkou šanci zápasu. Oprchal přesným centrem našel Koláře a Doležal musel míč vyboxovat nad bránu.
21 Tak přeci jen první střela, z dálky to zkoušel Pacák, ale Sedmidubský byl připraven a jeho pokus lapil.
20 Stále se hraje bez střel na bránu, do statistik se dají zapsat pouze fauly.
14 Zahrozili také hosté, konkrétně Jaroš se sám cpal do pokutového území, kde byl stažen brněnským obráncem, rozhodčí ale penaltu nepíská.
10 Sledujeme prozatím nezáživný fotbal, mírně aktivnější je rezerva Brna, ale do nějaké větší šance se zatím nedostala. Kvalitnímu fotbalu nepomáhá ani počasí, dnes je v Brně typické podzimní počasí, hodně zamračeno a mlhavo.

Úvodní sestavy:
1. FC Brno „B“: Doležal - Šamánek, Pacák, Král, Čoupek, Cupák, Buchta, Smutný, Michna, Urban, Červninek.
SK Líšeň: Sedmidubský - Kolář, Čampa, Široký, Oprchal, Dupal, Křap, Hebron, Čejka, Nosko, Jaroš.
Rozhodčí: : Sedláček - Antoníček, Páral.
3 První šance domácích, když Buchta napálil míč z velkého vápna, naštěstí pro hosty nešel jeho pokus mezi tyče.
1 Utkání právě začalo.

Vážení sportovní přátelé, vítejte na utkání 10. kola MSFL. V městském derby hostí Brno „B“ fotbalisty Líšně. Oběma soupeřům se úvod sezony příliš nevydařil, domácího trenéra Michala to dokonce po minulém kole stálo místo. Dnes je na jeho místě Petr Maléř. V minulém kole podlehla Líšeň doma Zábřehu 0:3, Brno dostalo výprask ve Frýdku 4:0.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 16:32