Z webu Uničova

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 31.08.2009 v 11:38:59)

Uničov podruhé venku zklamal.
Hráči Uničova cestovali do Brna s jednoznačným cílem přivést minimálně 1bod. První půle se odehrávala většinou ve středu hřiště. Vyložené šance si ale vytvořili jen domácí. Tu největší měl Šudoma, když z malého vápna překopl bránu i vysoký plot za ní. Uničovští už se asi viděli v kabinách, když domácí udeřili. Ve 45. minutě se odražený míč po standartní situaci vrátil zpět do vápna, kde ho pod Dragonem propasoval do sítě Hebron.
Druhé půle už se po většinu času nesla v režii Uničova. Ten svého soka přitlačil na vlastní polovinu a snažil se vsítit vyrovnávající gól. Největší příležitost promarnil Hrubý, který z malého vápna překopl svatyni domácích. Uničov nedokázal vstřelit branku, i když někdy mu v tom bránil i rozhodčí svým posuzováním pokutových kopů. Rozhodnutí přišlo v 89.minutě, kdy se do otevřené obrany dostal Šudoma a uzavřel na konečných 2:0.