Z webu Uničova

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 28.08.2009 v 15:08:49)

V sobotu k nováčkovi z Líšně.
V sobotních odpoledních hodinách, se hráči Uničova pokusí napravit zpackaný pohár a také potvrdit zisk 3bodů z domácího utkání proti Frýdku. Jejich soupeřem bude na brněnské půdě nováček z Líšně.
Líšeň si na podzim připsal dvě prohry a jednu výhru při skóre 2:6. V prvním utkání prohráli ve Znojmě 4:0, v druhém v derby s Bystrcí 2:0.
Poslední utkání dokázali svěřenci trenéra Kafky vyhrát na půdě rezervy Baníku. O branky se postarali v 76.minutě Manfréd Konrád a v 90. minutě Michal Belej.
Sestava:Sedmidubský - Široký, Hebron, Nosko, Krap(78.Kamp) - Belej, Konrád, Dupal(85.Polák), Kolář, Sudoma - Jaroš (67.Čejka).

Utkání začíná 16:30 v Brně-Líšni.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 16:32