Z webu Baníku Ostrava

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 23.08.2009 v 15:31:14)

Tým U 21 nevyužil šance a prohrál
Ani ve třetím zápase MSFL se tým U 21 nedočkal výhry, ve Vřesině podlehl nováčku třetí ligy Líšni 0:2.

Tentokrát to vypadalo, že favorit splní svou roli. Baník U 21 měl územní převahu, ovšem se šancemi hráči nenakládali dobře. Střele Dennise Christu scházela razance, poté centr Ondřeje Cverny pouštěl Christu na nadějně postaveného Patrika Boháče, ale ani z toho nebyl gól.

Asi nejblíže k něm měl v 65. minutě Milan Lukáš, který překonal brankáře hostů, ale trefil šťastně postaveného obránce soupeře. Patnáct minut před koncem si brankář Líšně poradil i s dělovkami Dominika Krauta a Romana Brunclíka, a přišel trest.

Po baníkovském rohu podnikli hosté rychlý protiútok a pohodlně pak skóroval sám před gólmanem Jakubem Andrejkem hostující Belej. Baník vrhnul všechny síly do útoku, což se hostům líbilo. V poslední minutě znovu Belej zakončil i druhý brejk, a poslední možnost Lukáše v nastavení už změnu skóre nepřinesla.

Týmu tak získal na kontě bod za remízu v 1. kole s Břeclaví. „Výkon byla ale v pořádku, s tím jsem nebyl spokojen v prvních dvou zápasech. Bohužel jsme nebyli efektivní v koncovce. Měli jsme tam šance, situaci tři na jednoho, brejky, ale nedohráli jsme je,“ řekl kouč Jiří Chytrý.

Góly dostávali mladí baníkovci z brejků. „Soupeř nás ztrestal za to, že jsme snad pět šancí zahodili. I když jsme hráli do plných, docela jsme to kromě finální fáze zvládali. Scházely nám ale zkušenost a klid. Zatím jsme dali jediný gól. S Břeclaví jsme měli jednu šanci, ve Frýdku tři, teď ještě víc, ale prozatím to není ono,“ dodal kouč.

FC Baník Ostrava U 21 – SK Líšeň 0:2 (0:0), branky: 76. a 90. Belej. Sestava Baníku U 21: Andrejko – Frydrych (80. Dressler), Brunclík, Coufal, Cverna – Dostál, Greguš, Hable, Lukáš – Christu (58. Bartl), Boháč (46. Kraut).

Pozn: jen je třeba opravit chybu na webu Baníku, první branku vstřelil Konrád a na druhou Belejovi přihrál

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 16:32