Z webu onlajny.cz

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 23.08.2009 v 14:07:16)

FC Baník Ostrava B - SK Líšeň 0:2 (0:0)

Komentuje: Info o změně stavu (Daniel Chwalek) Diváci: 160
Statistika 2. poločasu: rohové kopy 5:4, fauly 7:8, střely na bránu 0:2, střely mimo bránu 2:1, vhazování 18:16.

Konec zápasu.

90 Líšeň právě vstřelila branku!
Druhou branku hostí střílí záložník MICHAL BELEJ.
86 Roh domácích opět bez vážnějšího ohrožení líšeňské brány.
85 Hosté uzavírají střídání, Dupala vystřídá Polák.
80 Domácí naposledy mění sestavu, Frydrycha nahradí Dressler.
78 Hosté střídají, dolů jde Krap, nahoru Camp.
76 Líšeň právě vstřelila branku!
Centr z deseti metrů dorazil do sítě záložník MANFRÉD KONRÁD.
75 Další roh Baníku se obešel bez střely.
75 Střelu domácího Krauta vyrazil gólman Sedmidubský.
67 Hosté střídají, dolů jde Jaroš, nahoru míří Čejka.
65 Další roh Baníku opět bez zakončení.
64 Dnešní utkání sleduje 160 diváků.
63 Roh domácího Baníku končí v autu.
58 Domácí střídají, dolů jde Christu, nahoru míří Bartl.
57 I následný roh hostí se domácím podařilo odvrátit, tentokrát díky gólmanovi.
53 Další roh Líšně odkopl domácí Gregus.
50 Domácí Hable vyslal střelu z pětadvaceti metrů jen do náruče gólmana.
49 Líšeň opět nedokázala využít rohový kop a ani trochu svému soupeři nepohrozila.
47 Rohový kop Líšně končí faulem domácího Baníku. Následný kop z pětadvaceti metrů byl tečován opět na roh.
46 Domácí střídají, do druhého poločasu již nenastoupí Boháč, kterého nahradil Kraut.

Začal druhý poločas.
Statistika 1. poločasu: rohové kopy 3:3, fauly 9:2, ofsajdy 2:1, střely na bránu 1:1, střely mimo bránu 3:5, vhazování 20:11.

První poločas skončil.
40 Další roh Líšně končí u gólmana Andrejka.
39 Konrád to zkoušel znovu, ale vybojoval si jen další rohový kop.
34 Taktéž jeho spoluhráč Konrád posílá míč mimo tyče.
33 Hostující Dupal střílí mimo domácí bránu.
25 Dva rohové kopy Baníku se obešly bez zakončení.
22 Další roh hostí skončil u gólmana.
22 Domácí Coufal poslal míč ze třiceti metrů vysoko nad bránu.
18 Líšeňský Sudoma vystřelil z pětadvaceti metrů a gólman jeho pokus bezpečně chytil.
11 Také domácí se dostali k rohovému kopu, který gólman Sedmidubský vyboxoval do bezpečí.
10 Hosté kopali první roh utkání, ale na bránu nikdo nevystřelil.