Z webu Boskovic

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 12.04.2009 v 22:53:59)

SK Líšeň - Forman Boskovice 2:0 (2:0).

Už ve třetí minutě dostaly plány na překvapení vážnou trhlinu. Polovyský centr usměrnil do naší branky Jaroš a domácí rychle vedli. I nadále se tlačili do našeho vápna a celé mužstvo mělo spoustu práce se zastavováním líšeňských útoků. Druhou ranou byla pro naše mužstvo 21. minuta: Pavel Martínek byl ve výskoku postrčen soupeřem a po nekontrolovaném pádu na zem si vykloubil rameno. Třetí ranou byla chyba brankáře Švédy ve 38. minutě. Při odkopávání míči trefil dotírajícího Jaroše, od něj se míč odrazil do brány a Líšeň vedla 2:0. Mezitím dvakrát zvonilo břevno za Švédou, my jsme domácího brankáře vážněji ohrozit nedokázali.
Druhá půle toho ve velikém vedru divákům moc nenabídla. Za zmínku stojí obrovská šance Jaroše pár minut před koncem (míč skončil těsně vedle levé tyče), dvojí střídání na naší straně dvacet minut před koncem (ale ani to změnu stavu nepřineslo), v nastaveném čase poslední možnost našeho týmu na vstřelení branky, ale rohový kop domácí obrana odvrátila.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 16:05