Áčko poprvé v přípravě prohrálo

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 20.01.2009 v 19:26:38)

Kombinovaná sestava prvoligového mužstva podlehla v přípravném utkání v Brněnských Ivanovicích slovenskému Trenčínu 1:2.
…Netradiční byli i brněnští kapitáni – v prvním poločase nosil pásku na paži Šural, ve druhém Pašek. Důvod byl jasný – oba mladíci museli za tuto poctu platit do klubové kasy. Úspěšnější bylo mužstvo pod Šuralovým vedením, protože do přestávky skóroval pouze Kalivoda, který se trefil krásným volejem přesně k tyči.
…1. FC Brno – AS Trenčín 1:2
Poločas: 1:0. Branky: 40. Kalivoda – 59. a 88. Depetris. Rozhodčí: Racek. Diváci: 100.
Brno: Bureš (46. Hladký) – Vrána, Švejnoha, Jílek, Smutný – Pašek, Živný (60. Cupák), Kalivoda (46. Paděra), Urban – Došek (46. Pacák), Šural (46. Král)

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 16:02