Z webu Zlína

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 14.01.2009 v 18:35:50)

Tescoma otočila zápas s Karvinou

Ve svém čtvrtém přípravném zápase tohoto roku zvítězili fotbalisté FC Tescoma Zlín nad týmem Karviné. Na umělé trávě v Luhačovicích za nepřetržitého sněžení sice po vlažné první půli prohrávali, ale dvěma góly po změně stran dokázali skóre otočit. V sobotu se na stejném místě představí proti Mutěnicím.

FC TESCOMA ZLÍN – MFK KARVINÁ 2:1 (0:1). Branky: 52. Kroupa, 59. Motal – 11. Juroszek.
Sestava Zlína
1. poločas: Kořínek – Pazdera, Čelůstka, Zbožínek, Jurkič – Šmahaj, Dostálek, Elšík, Pulkert – Bača, Žůrek.
2. poločas: Kořínek – Malcharek, Malý, Kroča, Kašpar – Musil, Rýdel, Motal, Lukaštík – Kroupa, Vyskočil.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 16:02