Z webu Břeclavi

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 24.11.2008 v 13:27:28)

Fotbalisté MSK prohráli s Líšní 0:3

Utkáním proti Frýdku-Místku skončila podzimní část sezóny, ne však aktivita fotbalistů MSK v tomto roce. V takzvaném přechodném období je prostor nejen pro regeneraci a odpočinek, ale na řadu přicházejí i pohybové činnosti, na které v hlavní sezóně není čas. A tak hráči zkoušejí, jak se hraje florbal, pokračují v aerobicu, který po svém příchodu zavedl trenér Fryš nebo se věnujé plavání. Také je však na pořadu fotbal a v jednom ze dvou naplánovaných přípravných zápasů se v sobotu 22. listopadu postavili na umělém trávníku Městského stadiónu proti sobě týmy MSK a Líšně. Hosté ukázali, že nejsou na špici divize náhodou a po bezbrankovém poločase dokázali po změně stran třemi brankami zostudit obranu Břeclavi. V dresu domácích se představilo několik nových tváří. Levou stranu zálohy obstaral hráč Rajhradu Aleš Horváth, ve středové řadě nastoupil bývalý fotbalista Mutěnic Filip Pochylý a v útoku to zkoušel Bulhar Martin Jordanov. Hlavně Horváth si nevedl vůbec špatně a jeho kvality si trenér Fryš ještě bude chtít důkladněji otestovat. Ve druhém poločase naskočili do sestavy i dva dorostenci MSK. Ivan Menšík a Martin Hakala dostanou šanci svůj talent rozvíjet po boku svých zkušených kolegů a věřme, že si z hráčů jako Dvořák, Schwarz či Demjanovič vezmou jen to nejlepší *** Sestava MSK v utkání proti Líšni (0:3): Prokop - Gajdoš (58. Menšík), Pokorný, Michal, Jurga (46. Schwarz) - Ivančic (60. Diviš), Simandl (60. Pochylý), Pochylý (46. Dvořák), Horváth - Bouška (46. Pacák /71. Hakala/), Jordanov (68. Fiala)

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 16:01