Ještě k Napajedlům

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 05.11.2008 v 23:46:37)

Rousínov - Napajedla 2:2
Napajedla sehrála v Rousínově dva rozdílné poločasy se stejným výsledkem 1:1. V prvním byla lepší, ve druhém už měli navrch domácí. Tlak Rousínova rostl od 52. minuty, kdy Plachý otočil skóre. Fatru poté držel nad vodou skvělý gólman Krajča, při zoufalém náporu domácích jej ale překonal dvoumetrový Píšek.

Napajedla: Krajča – F. Dvořáček, Zavadil, Kameník, R. Huťka – Plachý (82. Vrábl, 90. Říha), Haša, M. Huťka, Sklenář – Vlček (70. Nguyen), Zatloukal. Trenér: Bohuslav Elšík.
Pozn: pan Kameník před lety v Líšni učil ve sportovní třídě na ZŠ Novolíšeňská žáky SK Líšeň

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 16:01