Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 15.10.2008 v 22:58:14)

Sestavy:
Nahodil - Bureš, Šindelka, Filip, Heide - Hirsch, Otoupalík(72. Horák), Bratršovský, Zedníček - Bojda, Smetana

FC Žďas Žďár nad Sázavou - Rousínov 1:1 (1:1)

Trenér Rousínova i se svým asistentem byli kvůli trestu jenom mezi diváky, a tak na lavičku hostů zasedl jako kouč Radek Toman. Nerozhodný výsledek, který veze z Vysočiny, je rozhodně pro Rousínov úspěchem. Domácí byli totiž lepší. Po změně stran dokonce tak výrazně, že se Framoz nedostal prakticky před domácího brankáře Nahodila. Jenže tlak vyzníval naprázdno. Žďár nebyl schopen rozhodnout zápas ve svůj prospěch ani z větších šancí, jako byla například Zedníčkova promarněná tutovka z konce první půle, která jakoby vzala domácím vítr z plachet v koncovce i pro druhý poločas. Žďár vedl od 24. minuty, kdy po centru Bojdy střílel Smetana a Bratršovský tečí změnil směr míče a poslal tak naše hráče do vedení. Jenže hosté udeřili bleskovou odpovědí po samostatném průniku Růžičky a po vydařené střele do šibenice Nahodilovy brány. Světelná tabule ukazovala skóre 1:1 až do konce zápasu, a tak se týmy rozešli s remízou 1:1.

Pozn.: Bránkář Nahodil bydlí v Líšni, v Líšni chytal za dorost na hostování z 1. FC Brno a bude se mít zvýšenou motivaci se v Líšni předvést v nejlepším světle

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 16:00