MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

Z webu Hulína

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 11.09.2008 v 13:40:13)

Z Líšně pouze bod: SK Líšeň – SK Spartak Hulín 2:2

10.9.2008 | 21:32:15 - Třetí zápas během jednoho týdne sehráli fotbalisté Spartaku na hřišti brněnské Líšně. Soupeř na tom byl úplně stejně, vždyť i oni před týdnem odehráli pohárový zápas proti Jihlavě. Původní termín zápasu před týdnem tak obě strany přesunuly na dnešní den.
Domácí utrpěli za sebou dvě porážky, tu první doma se Šardicemi 1:2, tu druhou na hřišti Boskovic rovněž poměrem 2:1. Bylo tedy zřejmé, že nás čeká přetěžký zápas, protože Spartak nutně potřebuje naopak body získávat.
Už ve 4. minutě se zablýsklo před brankou brankáře Sedmidubského. Ševela posunul na Mršťáka, odtud putoval míč na kraj k Dundovi, centr, který sklepl Koutný na Dvořáčka a ten pálil přibližně z penalty nad branku.
Ve 14. minutě domácí zahrávali 2 rohové kopy, a v 21. minutě domácí po standardce Oprchalem pálili nad Kupkovu branku.
Ve 23. minutě hulínským barvám zatrnulo, když hrubku v obraně vyrobil Číhal a domácí Jaroš se řítil směrem pokutové území. Obranná práce Dundy s Lacigou a dalšími to ale napravila.
V 26. minutě se balón zatřepal v líšeňské síti, když původní Paciorkovu akci před šestnáctkou domácí odvrátili, bohužel ne dostatečně, míč se znovu vrátil k našemu hráči, ten prudkou přihrávkou ze strany našel před brankou Dvořáčka a ten uklidil 0:1.
Vstřelený gól povzbudil náš tým. Zanedlouho Dvořáček zahrával nepřímý kop, Zlámal hlavičkoval nad a v 29. minutě byl vysunut dlouhým míčem Paciorek, k balónu si to mířil i domácí brankář. Dříve byl však u míče Paciorek, brankáři udělal kličku, ale stíhající obránce už akci dokázal zpacifikovat.
Domácí poté v 37. minutě zahrávali roh. Ten odvrátili z před branky naši na roh další a z něj už udeřilo – Jiří Jaroš vyrovnal na 1:1.
Hosté nesložili zbraně. Ve 41. minutě z přímého kopu před šestnáctkou Paciorek trefil břevno, Sedmidubský se jen za míčem ohlížel.
Domácí ve 43. minutě zahrávali standardní situaci, Spartak přešel do protiútoku až do pokutového území, kde Dvořáček šikovně prostrčil míč na Paciorka a hulínští jásali podruhé – 1:2. S tím také poločas skončil.
Druhá půle začala zostra. V 52. minutě kontroloval Kupka Hebronovu hlavičku, která šla napříč pokutovým územím. To na druhé odcentroval v 58. minutě Volek a před Paciorkem Polák odvrátil na roh. Z něj ve Dvořáčkově provedení zakončoval Číhal nad branku.
V 61. minutě Paciorek prostrčil na Dvořáčka v pokutovém území, se střelou z úhlu Sedmidubský problém neměl a natáhl se pro ni. V 69. minutě Pecha protáhl Kupku v bráně střelou zpoza šestnáctky.
Když už to vypadalo, že oběma stranám docházejí síly, domácí nevědí, co by na Spartak vymysleli a hra byla taková stojatá, ujal se rozehrání útoku domácí hvězda Richard Dostálek, který vysunul domácího hráče, ten až na brankové čáře u rohového praporku oproti Zlámalovi nakonec míč v hřišti udržel, přihrál pod sebe na volného Nečase, který našel Oprchala a tomu se podařilo srovnat na 2:2.
Od té chvíle jedna či druhá strana hrozila, že vstřelí rozdílovou branku, což bylo vidět při standardních situacích, nebo nadějných akcích, kdy fanoušci jedné, či druhé strany tiše mlčeli, anebo naopak s nadějemi a planoucími pohledy hnali své hráče na zteč.
Domácí své pokusy často znehodnocovali přetaženými a nepřesnými přihrávkami. Spartakovci si našli ještě dvě nadějné příležitosti. První přichystal v 82. minutě Paciorek pro Stržínka, jehož střelu zkušeně Sedmidubský zlikvidoval.
Tu druhou vymyslel po příhře od Ševely Mršťák, jehož centr našel před brankou Třasoně, slabá hlavička ale skóre nezměnila.
Utkání skončilo spravedlivou remízou 2:2, což pro obě strany znamená ztrátu dvou bodů, nás pochopitelně mrzí ten odečet náš.
Hodnocení trenéra: Remíza je asi pro obě mužstva zasloužená, hrálo se oboustranně kvalitní utkání. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme v utkání 2x vedli a nedokázali to dotáhnout do vítězného konce, je pro mne výsledek zklamáním. Svým hráčům nemám co vytknout z hlediska herního projevu, jen branky, které jsme inkasovali, byly hodně laciné.
Líšeň: Sedmidubský – Kupský, Hebron, Široký, Čampa – Nečas, Dostálek, Oprchal (79. Svoboda), Polák (63. Pecha) – Jaroš, Crla (85. Šudoma).
Spartak: Kupka – Dunda, Zlámal, Číhal, Laciga –Mršťák (90. Darebníček), Ševela, Dvořáček, Koutný (64. Třasoň)– Volek (76. Stržínek), Paciorek.
branky: Jaroš, Oprchal – Dvořáček, Paciorek

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 15:59
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.