Více o soupeři Než to adm. smaže, tak to níže je omyl

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 12.08.2008 v 23:43:06)

V sezoně 2004/2005 vyhrála Konice krajský přebor (kraj Olomouc) a postoupila do divize E. Od sezony 2006/07 byla zařazena do skupiny D
28.10.2006 SK LÍŠEŇ – SOKOL KONICE 2 : 1 (1:0)
3.06.2007 SOKOL KONICE - SK LÍŠEŇ 1 : 2 (1 : 1)
18.8.2007 SK LÍŠEŇ - SOKOL KONICE 3 : 2 (2 : 1)
23.3.2008 SOKOL KONICE - SK LÍŠEŇ 2 : 0 (0 : 0)
Sestava SK Líšeň : Sedmidubský - Čampa,Široký,Ptáček,Kupský - Polák,Flígl,Buršík,Oprchal - Klimeš(65´Šudoma),Jaroš
První poločas v režii Líšně jen škoda, že velmi dobra hra nebyla korunovana góly. Ve druhém poločase se za hustého sněžení ujali domácí vedení po sporném okamžiku. Domácí dohráli akci byť náš hráč ležel zraněný a s vyzutou kopačkou na malém vápně. Postupně se na zasněženém terénu vytratila jakákoliv fotbalovost a snahu o kombinaci směrem k soupeřově brance brzdil sníh.

Konice ukončila loňskou sezonu na 7. místě. Už v jarním utkání fanoušci oznamovali, že s Líšní dlouho hrát nebudou, že mají vyšší ambice. Tamu také odpovídá posilování Konice v letošním létě. Včetně trénéra a tří dorostenců přišlo 15 nových tváří a odešlo 13 !!! Většina nových tváři je z Olomouce - ať již z HFK či Sigmy - 8. Takže vycházet z minulých výsledků, herního projevu, .. je pro toto utkání naprosto zbytečné.
Z minulého utkání, kdy Konice porazila Rousínov 2:0, je snad zajímavé jen to, že rozhodnutí padlo v samém závěru utkání. O síle mužstva svědčí i to, že dříve nejlepší hráč jak Konic, tak Protivanova, Kobylík, začal v tomto utkání jen na střídačce!
Na druhé straně bude výhodou, že Konice vždy hrála technický fotbal, neuchylovala se jen k bránění a utkání tak slibuje zajímavý průběh. V 16 00 bude otevřena nová tribuna a pohled z ní může ještě zlepšit zážitek z tohoto utkání. Takže přijďte povzbudit líšňáky, ať zůstanou body doma !!!

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 15:58