Z webu Znojma

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 27.07.2008 v 08:19:56)

SK Líšeň - 1.SC Znojmo 1:1 (1:0) na penalty 4:3
26. července 2008 | 20:39 V 1. kole Poháru ČMFS náš tým zajížděl na pažit soupeře s nímž se utkal už loni. Střetnutí se hrálo v Podolí a také tentokrát měli nakonec ruce nad hlavou Líšeňští. Na rozdíl od loňska však letos o postupujícím musela rozhodnout penaltová loterie. Domácí se ujali vedení ve 36. minutě zásluhou Jaroše, hosté vyrovnali v 84. minutě - přesným střelcem byl Yonov. Domácí při penaltovém rozstřelu nezaváhali, hostující Pleš a Mička neuspěli. Více informací přineseme později. Fotografie jsou ve fotogalerii.
A pak že dvakrát nevstoupíš do téže řeky…P. Šoba

Pavel fanda - 26.07.2008 20:52
Byl jsem na zápase, takže k vašim povzdechům jen tolik: Líšeň postoupila naprosto zaslouženě. Měla až na krátké úseky více ze hry. Na tom, že jsme to nakonec dotáhli do penalt má velký podíl Vlasta Hrubý. Je to škoda, ale nedá se nic dělat. A pak že dvakrát nevstoupíš do téže řeky…

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 15:58